01.05.2021

Intencje Róż Różańcowych na miesiąc maj 2021

1. RÓŻA MATKI BOSKIEJ RÓŻAŃCOWEJ
modli się za chorych i cierpiących, aby miłosierny Bóg wejrzał na ich niedolę i ulżył im w cierpieniu.

2. RÓŻA ŚW. TERESKI OD DZIECIĄTKA JEZUS
modli się za maturzystów, aby Duch Święty udzielił im potrzebnych darów na czas egzaminów oraz podejmowania ważnych życiowych wyborów.

3. RÓŻA ŚW. JANA PAWŁA II
modli się za Ojca Świętego Franciszka i w jego intencjach.

4. RÓŻA ŚW. SIOSTRY FAUSTYNY
modli się za Kapłanów pracujących w naszej parafii o umocnienie w kapłaństwie i potrzebne łaski.

5. RÓŻA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA
modli się za małżeństwa oczekujące potomstwa, aby z miłością przyjęli nowe życie.

6. RÓŻA BŁ. CZESŁAWA
modli się o łaskę pokuty i dobrej spowiedzi dla zatwardziałych grzeszników.

7. RÓŻA ŚW. OJCA PIO
modli się za wszystkich, którzy walczą z epidemią koronawirusa w Polsce i na całym świecie o siły, zdrowie, światło Ducha Świętego oraz o Boże błogosławieństwo.

8. RÓŻA ŚW. JANA BOSKO
modli się za całą naszą parafię, aby Zmartwychwstały Chrystus umocnił naszą wiarę i był dla nas zawsze Drogą, Prawdą i Życiem.

9. RÓŻA ŚW. JANA CHRZCICIELA
modli się o uszanowanie przez młodych ludzi świętości i piękna małżeństwa i odrzucenie pokusy wspólnego zamieszkania bez ślubu.

10. RÓŻA BŁ. CHIARY BADANO
modli się o powołania kapłańskie i zakonne, szczególnie z naszej parafii oraz za wywodzących się z Ostroga: ks. Marcina Jaśkowskiego, s. Damaris, s. Nazarię i s. Hannę