Odpust dla chorych
22.06.2009

Odpust dla chorych


Dzień po odpuście parafialnym odbyło się spotkanie dla chorych i starszych...


O godz. 9.00 zebrała się w kościele kilkudziesięcioosobowa grupa Parafian, aby modlić się podczas Eucharystii sprawowanej przez Ks. Proboszcza. W wygłoszonym kazaniu została przybliżona istota sakramentu namaszczenia chorych i zachęta do przyjęcia łask Bożych. Pod koniec Mszy św. udzielane było także indywidualne błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem. Miłym zakończeniem spotkania stała się skromna biesiada przy kawie i odpustowym cieście.

Podziel się:
Galeria zdjęć (16)
Projekt i wykonanie: Margomedia Sp. z o.o.
Portal www.parafiaostrog.pl wykorzystuje pliki cookies, czyli tzw "ciasteczka". W przypadku braku akceptacji korzystania z plików cookies prosimy o opuszczenie strony.
Zamknij