Intencje Róż Różańcowych na miesiąc czerwiec 2020

INTENCJE MODLITEWNE RÓŻ RÓŻAŃCOWYCH Ostróg Czerwiec 2020

1. RÓŻA MATKI BOSKIEJ RÓŻAŃCOWEJ
modli się za naszych biskupów Andrzeja, Pawła i Rudolfa, aby wspierani łaską Bożą umacniali Diecezję Opolską w wierze, nadziei i miłości.

2. RÓŻA ŚW. TERESKI OD DZIECIĄTKA JEZUS
modli się za neoprezbiterów, którzy udadzą się na swoje pierwsze parafialne placówki, aby poprzez życie oddane Bogu i bliźniemu byli żywymi świadkami Ewangelii miłości.

3. RÓŻA ŚW. JANA PAWŁA II

modli się za księdza Marcina Jaśkowskiego, s. Nazarię i s. Dalmaris i o powołania kapłańskie i zakonne, szczególnie z naszej parafii.

4. RÓŻA ŚW. SIOSTRY FAUSTYNY
modli się za poszkodowanych w wyniku pandemii pracodawców i pracowników, aby otrzymali potrzebną im pomoc.

5. RÓŻA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA
modli się za nowych małżonków, aby kochając się wzajemnie, coraz więcej kochali Boga.

6. RÓŻA BŁ. CZESŁAWA
modli się za wychowawców i nauczycieli, aby dobry Bóg wynagrodził im trud włożony w wykształcenie i wychowanie dzieci i młodzieży.

7. RÓŻA ŚW. OJCA PIO
modli się za parafian z Ostroga, aby po okresie ograniczeń gremialnie wrócili do uczestnictwie w nabożeństwach w kościele.

8. RÓŻA BŁ. CHIARY BADANO
modli się za naszego parafianina, ministra Michała Wosia, prosząc dla niego o potrzebne łaski Boże.

9. RÓŻA ŚW. JANA BOSKO
modli się za Kapłanów pracujących na Ostrogu, aby dobry Bóg umacniał ich w powołaniu i obdarzał potrzebnymi łaskami.

10. RÓŻA ŚW. JANA CHRZCICIELA
modli się za Ojca Świętego Franciszka i w jego intencjach