01.05.2020

Intencje Róż Różańcowych na miesiąc maj 2020

1. RÓŻA MATKI BOSKIEJ RÓŻAŃCOWEJ

Modli się za diakonia Marcina Jaśkowskiego, który w tym miesiącu przyjmie święcenia prezbiteriatu, aby upodobniony do Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana, wiernie głosił Ewangelię i oddawał cześć Bogu poprzez gorliwe sprawowanie świętych sakramentów.
2. RÓŻA ŚW. TERESKI OD DZIECIĄTKA JEZUS
Modli się za rządzących naszym Państwem,aby możliwie szybko umożliwili wiernym uczestnictwo w nabożeństwach, oraz za wszystkie służby medyczne, sanitarne, mundurowe, wolontariuszy - o siły, zdrowie i światło Ducha Świętego i o Boże błogosławieństwo.

3. RÓŻA ŚW. JANA PAWŁA II
Modli się o ustanie suszy I życiodajny deszcz, aby nie groziła nam klęska głodu.
4. RÓŻA ŚW. SIOSTRY FAUSTYNY
módlmy się za tych którym epidemia pokrzyżowała plany życiowe, szczególnie za ludzi młodych, tegorocznych maturzystów, narzeczonych przygotowujących się do sakramentu małżeństwa, aby nie tracili nadziei w Opatrzność Bożą.
5. RÓŻA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA
modli się przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej o nawrócenie zatwardziałych grzeszników.
6. RÓŻA BŁ. CZESŁAWA
modli się aby życie ludzkie było chronione od chwili poczęcia do naturalnej śmierci.
7. RÓŻA ŚW. OJCA PIO
modli się za Ojca Świętego Franciszka i w jego intencjach.
8. RÓŻA ŚW. JANA BOSKO
modli się o zgodę, pojednanie i miłość w naszych rodzinach .
9. RÓŻA ŚW. JANA CHRZCICIELA
modli się o powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii, oraz za siostrę Nazarię i siostrę Damaris.
10. RÓŻA BŁ. CHIARY BADANO
modli się w intencjach własnych.