14.03.2020

Transmisje Mszy Świętej

W związku z dyspensą ogólną Biskupa Opolskiego, związaną ze zwolnieniem z obowiązku uczestnictwa w niedzielnej i świątecznej Mszy świętej dla wybranych osób i grup społecznych, przypominamy o transmisjach w naszym diecezjalnym Radiu Doxa.

 

Transmisje Mszy świętych, Apelu Jasnogórskiego i Koronki do Miłosierdzia Bożego: od poniedziałku do piątku w godzinach: 7:00 – Msza św. z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia; 15:00 – Koronka z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia20:00 – Msza św. z Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze (w intencji zatrzymania epidemii koronawirusa)21:00 – Apel Jasnogórskiw soboty w godzinach7:00 – Msza św. z Katedry Opolskiej15:00 – Koronka z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia; 18:30 – Msza św. z Katedry Opolskiej21:00 – Apel Jasnogórskiniedziele w godzinach: 10:30 – Msza św. z Katedry Opolskiej15:00 – Koronka z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia18:30 – Msza św. z Katedry Opolskiej21:00 – Apel JasnogórskiDroga Krzyżowa - transmisje w piątki o 17:45 z Katedry Opolskiej. Gorzkie Żale – transmisja w niedziele o 17:45 z Katedry Opolskiej. Przypominamy, że Radia Doxa można słuchać na częstotliwości 107,9 FM oraz dodatkowo na 87,8 FM (Racibórz), 89,6 FM (Kędzierzyn-Koźle), 96,7 FM (Nysa), a także na www.doxa.fm.

Podziel się:
Projekt i wykonanie: Margomedia Sp. z o.o.
Portal www.parafiaostrog.pl wykorzystuje pliki cookies, czyli tzw "ciasteczka". W przypadku braku akceptacji korzystania z plików cookies prosimy o opuszczenie strony.
Zamknij