11.01.2020

Koncert jubileuszowo-akustyczny i świąteczny Krzysztofa Cugowskiego z Zespołem Mistrzów

W niedzielę 19 stycznia 2020 roku o godz. 17.00 w auli seminaryjnej (Opole, ul. Drzymały 1) odbędzie się koncert jubileuszowo-akustyczny i świąteczny Krzysztofa Cugowskiego z Zespołem Mistrzów, składającym się ze znanych i cenionych muzyków: Jacek Królik - gitara, Cezary Konrad - perkusja, Robert Kubiszyn - bas, Tomasz Kałwak - instrumenty klawiszowe. 

Grupa ma za sobą kilkadziesiąt koncertów na polskich i zagranicznych scenach. Trasa koncertowa „50 lat na 100%” jest podsumowaniem 5 dekad na scenie Krzysztofa Cugowskiego. Na początku koncertu wystąpi Natalia Gosztyła - związana z opolską sceną wokalistka i wiolonczelistka, trenerka wokalna Studia Piosenki METRO - Opole, które działa pod auspicjami Teatru Studio Buffo w Warszawie we współpracy z Januszem Józefowiczem i Januszem Stokłosą. Natalia wystąpi z Pawłem Kalicińskim - gitara akustyczna. Bilety-cegiełki na koncert kosztują 70, 60 i 50 zł i można je nabyć w trzech punktach: kancelarii parafii katedralnej, w furcie opolskiej Kurii Diecezjalnej oraz portierni Wydziału Teologicznego UO. Całkowity dochód zostanie przeznaczony na rzecz budowy Domu Nadziei i bezdomnych w Opolu. Telefon do kontaktu 664 477 422. Szczegóły http://wk.diecezja.opole.pl/index.php/aktualnosci/684-koncert-na-rzecz-domu-nadziei-w-opolu 

Podziel się:
Projekt i wykonanie: Margomedia Sp. z o.o.
Portal www.parafiaostrog.pl wykorzystuje pliki cookies, czyli tzw "ciasteczka". W przypadku braku akceptacji korzystania z plików cookies prosimy o opuszczenie strony.
Zamknij