Porządek nabożeństw

PONIEDZIAŁEK - 16.01.2023

06:45 1) Do Chrystusa Arcykapłana z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i zdrowie w intencji Kazimierza z okazji 75. rocznicy urodzin.

2) Za + Marię Krupa w 1. rocznicę śmierci (ul. Siwonia).

3) Za + Elżbietę w 30. dzień po śmierci (ul. Rogera).

18:00 Za ++ ojca, męża, dziadka Waltra Kosubek w rocznicę śmierci, braci, rodzeństwo i rodziców z obu stron (ul. Rodziewiczówny).

WTOREK – WSPOMNIENIE ŚW. ANTONIEGO, OPATA - 17.01.2023

06:45 1) Za + męża Jana Kucza z okazji rocznicy urodzin (ul. Cecylii).

2) Za + Krystynę Świerczyna w 30. dzień po śmierci (ul. Ogrodowa).

18:00 W dniu rocznicy urodzin syna Jarosława o potrzebne łaski, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla niego i jego rodziny (ul. Długa).

ŚRODA - 18.01.2023

06:45 1) Do Miłosierdzia Bożego za ++ rodziców Walerię i Romana Czaplińskich oraz ++ z rodziny (ulica Kapuścika).

2) Za dusze w czyśćcu cierpiące. (Int. z ofiar ze skarbonki pod chórem).

18:00 W intencji Ruchu Szensztackiego, za wszystkich członków wraz z rodzinami przez wstawiennictwo Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej o Boże błogosławieństwo, najbardziej potrzebne łaski i życie wieczne dla zmarłych.

CZWARTEK – WSPOMNIENIE ŚW. JÓZEFA SEBASTIANA PELCZARA, BISKUPA - 19.01.2023

06:45 1) Za + Elżbietę Glensk (od sąsiadów z osiedla).

2) Za wstawiennictwem Matki Bożej Ostrógskiej o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Heleny z okazji 10. rocznicy urodzin i całej rodziny.

18:00 Za + męża Ryszarda Konior w 1. rocznicę śmierci (ul. Przejazdowa).

PIĄTEK - 20.01.2023

06:45 1) Za ++ rodziców Stanisława i Helenę Miller, dziadków z obu stron, krewnych, rodzeństwo, Ryszarda, Jana, Jasia Millerów, Marię Borkowską, męża Adama Pluta, teściów Krystynę i Mieczysława oraz krewnych (ul. Rzemieślnicza).

2) Za ++ Józefa Rybka oraz dusze czyśćcowe z rodziny (ul. Siwonia)

18:00 1) Do Boskiej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze, zdrowie, błogosławieństwo Boże dla Aleksandra i Marii Fedorowicz z okazji 50. rocznicy ślubu (ulica Królewska).

2) Do Opatrzności Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski w 2022 roku z prośbą o dalsze, zdrowie i błogosławieństwo Boże oraz opiekę Matki Bożej składa rodzina Jaworek z córkami i wnukami (ul. Cecylii).

SOBOTA – WSPOMNIENIE ŚW. AGNIESZKI, DZIEWICY I MĘCZENNICY - 21.01.2023

06:45 1) Do Miłosierdzia Bożego za + męża i ojca Franciszka Sowik w 12. rocznicę śmierci (ul. Bosacka).

2) Za + ks. proboszcza Szczepana Wardenga w 3. rocznicę śmierci (ul. Orzeszkowej).

18:00 1) Za ++ męża Waltra, syna Eugeniusza Kowalczyk, rodziców, teściów, bratową, szwagra, ++ z pokrewieństwa i dusze czyśćcowe (ul. Lotnicza).

2) Za ++ Paulinę Bugdol, poległego męża, siostry, brata, rodziców i pokrewieństwo z rodzin Bugdol i Glania (ul. Bończyka).

III NIEDZIELA ZWYKŁA - 22.01.2023

07:30 Za ++ dziadka Władysława Symko z okazji dnia dziadka (ul. Bosacka).

09:00 Do Miłosierdzia Bożego za + Michała Wasielewskiego w 1. rocznicę śmierci (ul. Książęca).

10:30 Do Boskiej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze, zdrowie i błogosławieństwo Boże dla wnuka Szymona z okazji 7. rocznicy urodzin (ul. Orzeszkowej).

12:00 Za ++ Joachima Szyrę, jego rodziców, brata oraz siostrę Teresę i jej męża.

14:00 Chrzest: Anna Helena Macek

Roczek: Laura Maria Bańczyk

16:30 Nieszpory kolędowe

17:00 Do Boskiej Opatrzności w intencji ks. Marcina Jaśkowskiego z okazji 29. rocznicy urodzin, jego rodziców i rodzeństwa (ul. Bosacka).