Porządek nabożeństw - 10.06. - 16.06.2024

PONIEDZIAŁEK – 10.06.2024 – Dzień powszedni

06:45 1) Za + Henrykę Mordasewicz, jej rodziców: Józefę i Adama Obuchowskich w rocznicę śmierci (Orzesz.).

2) Za + matkę Otylię Griegel w 39 rocz. śmierci, ojca Jana, braci i dusze w czyśćcu cierpiące (Hanau).

18:00 Zbiorowa za żyjących.

WTOREK - 11.06.2024 – Wspomnienie św. Barnaby, Apostoła

06:45 1) O rychłą kanonizację Błog. ks. Władysława Bukowińskiego i ks. postulatora Jana Nowaka oraz członków Stowarzyszenia „Ocalenie” żyjących i zmarłych.

2) Za ++ teściów: Łucję i Feliksa Pawlik, syna Herberta i jego żonę Teresę (Lot.).

3) O dary Ducha Świętego w int. urodzin Urszuli i o wszelkie łaski dla całej rodziny (Rogera).

18:00 1) Za + Czesława Krzynowy w rocznicę ziemskich urodzin (Radziewiczówny).

2) Za + Romana Wierzbickiego (XVI greg.).

ŚRODA - 12.06.2024 – Dzień powszedni

06:45 1) Za + Henryka Knop o życie wieczne w chwale Nieba. Int. ofiar. Od Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Świętej i członków Parafialnej Rady Duszpasterskiej z naszej parafii.

2) Za _ Romana Wierzbickiego (XVII greg.).

18:00 1) Za ++ rodziców: Anielę i Szymona Koftę oraz za + Helenę i Elżbietę Słotwińską i dusze w czyśćcu cierpiące (Cecylii)/.

2) Do Miłosierdzia Bożego za + Henryka Knop o dar życia wiecznego. Int. ofiar. od rodzin: Sochiera i Połczyk (Rogera).

CZWARTEK – 13.06.2024 – Wspomnienie św. Antoniego z Padwy, prezbitera i Doktora Kościoła

06:45 1) Za ++ rodziców: Jana i Marię oraz brata Józefa Bliźnicki oraz dziadków z obu stron (Segeta).

2) Za + Krystynę i rodziców z obu stron (Lotnicza).

3) Za + Romana Wierzbickiego (XVIII greg.).

12:00 Nabożeństwo Fatimskie.

18:00 1) Za + matkę, babcię Helgę Grieytzman z okazji ziemskich urodzin, + ojca, dziadka Rudolfa Grietzman i ++ rodziców z obu stron (Książęca).

2) Za + mamę Zofię w 32 rocz. śmierci, brata Edwarda w 21 rocz. śmierci, ojca Władysława, brata Włodzimierza i ++ z rodziny oraz dusze w czyśćcu cierpiące (Bosacka).

PIĄTEK – 14.06. 2024 – Wspomnienie Michała Kozala, biskupa i Męczennika

06:45 1) Za ++ teściów: Annę i Jana Kodura i za ++ Nikolę i Rut Kodura (Brzozowa).

2) Za + Romana Wierzbickiego (XIX greg.).

18:00 Za ++ Marię i Rudolfa Skornia prosząc o dar życia wiecznego i ++ z pokrewieństwa (Rogeraq).

SOBOTA15.06.2024 -dzień powszedni

06:45 1) Do Jezusa Chrystusa jedynego wiecznego Kapłana z okazji święceń kapłańskich o dalsze uświęcenie w życiu kapłańskim dla księży: Sebastiana Krzyżanowskiego, Grzegorza Kałdowskiego, Andrzeja Grondowskiego i ojca Sebastiana Gruca – od Grupy Modlitewnej Margaretki.

2) Za + Romana Wierzbickiego (XX greg.).

12:00 Chrzest: Tomasz Damian Wachowski (bez Mszy św.).

18:00 1) Z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze, zdrowie, Boże błog. i dary Ducha Świętego dla Grażyny z okazji 70 urodzin (Książęca).

2) Za ++ rodziców: Urszulę i Pawła Mielimonka oraz pokrew. z obu stron.

XI NIEDZIELA ZWYKŁA16.06.2024

07:30 1) Za ++ Marię i Jerzego Miłotao życie wieczne w Niebie (Bosacka).

2) Za + Romana Wierzbickiego (XXI greg.).

09: 00 Za + ojca i dziadka Stanisława Fedorowicz w 10 rocz. śmierci (Cecylii).

10:30 Do Bożej Opatrz. z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze, Boże błog. i zdrowie dla Heleny Woźny z okazji 80 rocznicy urodzin.

12:00 Za ++ rodziców: Jana i Zofię Seredyńskich, brata Zbigniewa i ++ z pokrewieństwa (Lotnicza).

14:00 W intencji rocznego dziecka Oliwiera Hewak i całej rodziny oraz dziecka chrzczonego: Agnes Wiktoria Woźny.

16:30 Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.

17:00 O dar życia wiecznego dla męża, ojca i dziadka Romana Macul (Rudzka).