Porządek nabożeństw

II NIEDZIELA ADWENTU – 05.12.2021
07:30 Za + Łucję Gołeczka w rocznicę urodzin [w języku łacińskim (ul. Rymera)].
09:00 Za + męża Jana Kucza w 9. rocznicę śmierci (ul. Cecylii).
10:30 Do Matki Bożej Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za 70. lat życia, z prośbą o dalsze, zdrowie i Boże błogosławieństwo na dalsze lata dla Anny Szymańskiej oraz o zdrowie dla całej rodziny (ul. Przejazdowa).
12:00 1) Za + żonę Barbarę Rybicką w 5. rocznicę śmierci (ul. Książęca).
2) Za + Helenę Rudzińską (XX gregoriańska).
14:00 Za ++ Halinę i Wiesława Królów oraz z ++ rodziny (ul. Raciborska).
16:30 Nabożeństwo adwentowe.
17:00 Za ++ ojca Lucjana Jaszewskiego w 23. rocznicę śmierci, ciocię Barbarę Skarbek, rodziców z obu stron i dusze w czyśćcu (ul. Przejazdowa).

PONIEDZIAŁEK - 06.12.2021
06:45 1) Za + brata Józefa Nogę w 7. rocznicę śmierci (ul. Książęca).
2) Za + Andrzeja Godźka [od koleżanek i kolegów żony z Kauflandu (ul. Orzeszkowej)].
3) Za + Helenę Rudzińską (XXI gregoriańska).
17:00 1) Do Boskiej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski prosząc o dalsze, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej Ostrógskiej i zdrowie w intencji Alfonsa i Gabrieli z okazji 70. rocznicy urodzin (ul. Elżbiety).
2) Za + Joachima Kampkę w rocznicę urodzin (ul. Armii Krajowej).

WTOREK - 07.12.2021 – WSPOMNIENIE ŚW. AMBROŻEGO, BISKUPA I DOKTORA KOŚCIOŁA
06:45 1) Do Trójcy Przenajświętszej przez wstawiennictwo wszystkich świętych za cały episkopat Polski, kurie biskupie w Opolu i Katowicach z prośbą o szybki proces beatyfikacyjny Katarzyny Szymon i wdrożenie w życie tego, co przekazało przez nią Niebo (ul. Siwonia).
2) Za + siostrę Marię Musioł.
3) Za + Helenę Rudzińską (XXII gregoriańska).
17:00 1) Za ++ męża i ojca Bronisława Junka oraz pokrewieństwo z obu stron (ul. Goduli).
2) Do Miłosierdzia Bożego za + Marię Sekułę (od rodziny).
3) Za + Krystynę Łabudek w 30. dzień po śmierci (ul. Rudzka).

ŚRODA - 08.12.2021 – UROCZYSTOŚĆ NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY
06:45 W intencji Teresy i Czesława przez wstawiennictwo Matki Bożej Niepokalanej Poczętej, dziękując za otrzymane łaski, jej opiekę i pomoc, prosząc także o dalszą opiekę dla całej rodziny (ul. Długa).
08:00 Za + Beatę Herud zd. Wajda (od koleżanek i kolegów rodziców śp. Beaty)
16:00 W intencji Kongregacji Mariańskiej.
18:00 1) Do Miłosierdzia Bożego za wstawiennictwem Matki Bożej za + Bożenę Sochacką, pokrewieństwo z obu stron oraz dusze w czyśćcu.
2) Za + Helenę Rudzińską (XXIII gregoriańska).

CZWARTEK – 09.12.2021
06:45 1) Za ++ Ruperta Rothmayera, żonę, rodziców, braci poległych na wojnie i dusze w czyśćcu (ul. Lotnicza).
2) Za + Helenę Rudzińską (XXIV gregoriańska).
17:00 1) Do Miłosierdzia Bożego za ++ Marię Wiliger w 1. rocznicę śmierci, męża Wilhelma, syn Krystiana, wnuka Dariusza oraz rodziców z obu stron (ul. Opolska).
2) Za ++ rodziców Marię i Antoniego Korotuszów, męża i ojca Marka Trofimczuka w 8. rocznicę śmierci (ul. Lotnicza).

PIĄTEK - 10.12.2021
06:45 1) Za ++ dziadków: Józefa i Mariannę Warcoków, syna Teodora i dusze w czyśćcu.
2) Do Boskiej Opatrzności z prośbą o rychłą kanonizację bł. ks. Władysława Bukowińskiego (ul. Bosacka).
3) Za + Helenę Rudzińską (XXV gregoriańska).
17:00 1) Za + męża i ojca Czesława Krzynowego w 9. rocznicę śmierci (ul. Rodziewiczówny).
2) Za Ojczyznę (ul. Książęca).

SOBOTA - 11.12.2021
08:00 1) Do Boskiej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie dla Christyny z okazji urodzin (ul. Morcinka).
2) Za + Helenę Rudzińską (XXVI gregoriańska).
14:00 Do Boskiej Opatrzności w intencji dziękczynnej za 18. lat życia Marty i 40. lat siostry Nazarii z prośbą o dalsze łaski, błogosławieństwo Boże, światło Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla Marty w dorosłym życiu i dla siostry Nazarii na dalsze lata życia zakonnego (ul. Orzeszkowej).
18:00 1) Za + brata Mariusza Olczyka w 2. rocznicę śmierci (ul. Rudzka).
2) Do Miłosierdzia Bożego za ++ dziadków Annę i Pawła Fedorowiczów, Katarzynę i Macieja Atamańczyków, krewnych z obu stron i dusze w czyśćcu (ul. Bielska).

III NIEDZIELA ADWENTU (GAUDETE) – 12.12.2021
07:30 Do Miłosierdzia Bożego za + sąsiada Zygmunta Piechotę (od sąsiadów z bloku).
09:00 Za ++ ojca Wilhelma Klimaszka w 5. rocznicę śmierci oraz brata Mariana w 1. rocznicę śmierci (ul. Bosacka).
10:30 O zdrowie dla Wandy i o nawrócenie dzieci, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo.
12:00 Za + męża Dariusza Klimka w 3. rocznicę śmierci.
14:00 Za + Helenę Rudzińską (XVII gregoriańska).
16:30 Nabożeństwo adwentowe.
17:00 Do Miłosierdzia Bożego za + Dariusza Klimka w 3. rocznicę śmierci (ul. Lotnicza).