Porządek nabożeństw

CZWARTEK – ŚWIĘTO ŚWIĘTYCH ARCHANIOŁÓW MICHAŁA, GABRIELA I RAFAŁA - 29.09.2022

06:45 1) W 70. rocznicę urodzin siostry Haliny z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze, opiekę Matki Bożej i Boże błogosławieństwo (ul. Lotnicza).

2) Do Trójcy Przenajświętszej o Boże błogosławieństw i opiekę św. Michała Archanioła dla całej rodziny (ul. Kapuścika).

18:00 1) Do Boskiej Opatrzności z okazji rocznicy ślubu Renaty i Jana Chałpek oraz rocznicy urodzin Jana (ul. Książęca).

2) Za + Joachima Kampka w rocznicę śmierci oraz ++ z rodziny Kampka (ul. Armii Krajowej).

PIĄTEK – WSPOMNIENIE ŚW. HIERONIMA, PREZBITERA I DOKTORA KOŚCIOŁA - 30.09.2022

06:45 1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo oraz dary Ducha Świętego dla Wiktorii i Krystyny (ul. Cygarowa).

2) Za + Andrzeja Piątkowskiego (od Haliny i Mariana Wojtas).

17:30 Nabożeństwo do Cudownego Pana Jezusa

18:00 1) Msza zbiorowa za zmarłych

2) Za + Zofię Mrozowicz (od sąsiadów z ul. Orzeszkowej).

SOBOTA – WSPOMNIENIE ŚW. TERESY OD DZIECIĄTKA JEZUS, DZIEWICY I DOKTORA KOŚCIOŁA - 01.10.2022

06:45 1) Za + Teresę Kowalewską z okazji imienin (ul. Korfantego).

2) Za + Dorotę Woźny (od męża Stanisława).

11:30 Msza Święta na Hubertusa.

17:30 Nabożeństwo Różańcowe

18:00 1) W intencji członków Róży Różańcowej św. Tereski od Dzieciątka Jezus oraz ich rodzin o Boże błogosławieństwo a także za ++ członków z tej Róży.

2) Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze, zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Iwony i Piotra z okazji 30. rocznicy ślubu i rocznicy urodzin Piotra (ul. Królewska).

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA - 02.10.2022

07:30 Za + Helenę Hoffmann w 32. rocznicę śmierci (ul. Bosacka).

09:00 1) Do Miłosierdzia Bożego za ++ męża Jerzego Hutny, teściów Krystynę i Józefa, ojca Feliksa, pokrewieństwo i dusze czyśćcowe (ul. Wyglendy).

2) Za ++ męża i dziadka Zygmunta Piechota w 1. rocznicę śmierci oraz dusze czyśćcowe (ul. Siwonia).

10:30 Przez wstawiennictwo Najświętszej Maryi Panny z podziękowaniem za udaną operację z prośbą o dalsze zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Oskara oraz o obfitość darów Ducha Świętego dla personelu medycznego, który się nim zajmował.

12:00 Z okazji rocznicy urodzin o Boże błogosławieństwo i łaskę zdrowia dla Marii Bożeny Sochackiej (ul. Bończyka).

14:00 Chrzest: Milena Zarzecka

Roczek: Michał Jakub Mamczur

16:30 Nabożeństwo różańcowe

17:00 Za + Joachima Żymełka i ++ rodziców (ul. Waryńskiego).