23.11.2008

Byliśmy na Apelu Jasnogórskim


22 listopada pielgrzymowaliśmy na Jasną Górę...

W dniu wczorajszym /sobota 22 XI/ liczna grupa naszych parafian pielgrzymowała do Częstochowy, by uczestniczyć w Apelu Jasnogórskim. W sumie było nas 100 osób! Po raz pierwszy jechaliśmy na parafialną pielgrzymkę w dwóch autokarach! Przeżyć było wiele, zwłaszcza, że w Apelu uczestniczyli członkowie ruchu Duchowej Adopcji z całej Europy.
Pielgrzymkową Eucharystię odprawiliśmy w Katedrze Gliwickiej - kościele jubileuszowym /z racji roku św. Pawła/. Trudne warunki atmosferyczne nieco opóźniły nasz przyjazd do Częstochowy i spóźniliśmy się do sanktuarium Krwi Chrystusa. Warto jednak poznać ideę tego dzieła choćby poprzez zaglądnięcie na stronę internetową: http://sanktuarium.cpps.pl/sanktuarium/.

Podziel się:
Galeria zdjęć (8)
Projekt i wykonanie: Margomedia Sp. z o.o.
Portal www.parafiaostrog.pl wykorzystuje pliki cookies, czyli tzw "ciasteczka". W przypadku braku akceptacji korzystania z plików cookies prosimy o opuszczenie strony.
Zamknij