29.10.2022

Ogłoszenia parafialne - 30.10.2022

Dziś celebrujemy XXXI Niedzielę w Okresie Zwykłym; na godz. 16:30 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe;

  • KOLEKTY: dziś na potrzeby naszej parafii a w przyszłą niedzielę na Wyższe Międzydiecezjalne Seminarium Duchowne i inne Instytucje Diecezjalne;

  • BÓG ZAPŁAĆ: za wszelkie modlitwy, ofiary i prace na rzecz naszej parafii:

- Pani Halinie i Genowefie za prace porządkowe na starym cmentarzu;

- Pani Stanisławie i Panu Stanisławowi za prace w ogrodzie farskim;

- Panu Tadeuszowi za pracę w kościele i wokół kościoła;

- wszystkim zaangażowanym w prace przy porządkowaniu przy ogrodzeniu na nowym cmentarzu;

- do sprzątania naszej świątyni w kolejnym tygodniu prosimy rodziny z ulicy Lotniczej: Kostka, Pławecka, Fronia, Pasierbiński, Reszka, Szmit.

W BIEŻĄCYM TYGODNIU:

- w poniedziałek zapraszamy na nabożeństwo różańcowe o godz. 17:30;

- we wtorek - Uroczystość Wszystkich Świętych; Msze święte w porządku niedzielnym; Msza o godz. 14:00 celebrowana będzie na nowym cmentarzy przy krzyżu, po Mszy procesja i modlitwa różańcowa za naszych bliskich zmarłych; w ten dzień nie ma nabożeństwa o godz. 16:30;

- w środę - Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych; Msze o godz. 6:45 (po niej procesja na starty cmentarz) i o godz. 8:00; Msza św. na nowym cmentarzu o godz. 9:00; Msze św. w kościele jeszcze o godz. 16:00 i wieczorna o 18:00;

- od środy 2 listopada do środy 9 listopada o godz. 17:30 (niedziela 16:30) zapraszamy na nabożeństwo różańcowe za ++ wypominanych; kartki z wypominkami można składać w zakrystii, kancelarii lub bezpośrednio u księży; za składane przy tej okazji ofiary gorące Bóg Zapłać!

- w tym tygodniu przeżywać będziemy I czwartek, piątek i sobotę miesiąca – poranne Msze św. według intencji wskazanych: w czwartek za kapłanów z prośbą o nowe powołania kapłańskie , w piątek w intencji Czcicieli NSPJ, w sobotę w intencji Czcicieli Niepokalanego Serca NMP – różaniec wynagradzający zostanie odmówiony po Mszy św., zaś od godz. 17:00 wystawienie Najśw. Sakramentu i okazja do spowiedzi (w tygodniu spowiedź przed poranną i wieczorną Mszą); także o godz. 17:00 nauka przedchrzcielna na salce dla rodziców i rodziców chrzestnych, którzy będą chrzcili swoje dzieci w miesiącu listopadzie;

- w sobotę od godz. 8:00 odwiedziny chorych; chętnych spoza stałej listy prosimy zgłaszać w kancelarii lub bezpośrednio u księży;

- w piątek serdecznie zapraszamy na Mszę św. o godz. 18:00 uczniów klas VI, po której nauka przyg. do sakr. Bierzmowania;

- w najbliższy czwartek po Mszy św. wieczornej na salce przykościelnej kolejna katecheza dla dorosłych;

- przy wyjściu z kościoła do nabycia czasopismo Gość Niedzielny oraz dla najmłodszych Mały Gość Niedzielny.

Do wieczności Pan Bóg powołał - Zdzisława Skafarowskiego (Ogrodowa), Helenę Palik (Cygarowa), Elżbietę Kubik (Pawłów. Jej pogrzeb odbędzie się w naszym kościele środę 2 listopada o godz. 10:30) – Wieczny odpoczynek racz im dać Panie... 

Podziel się:
Projekt i wykonanie: Margomedia Sp. z o.o.
Portal www.parafiaostrog.pl wykorzystuje pliki cookies, czyli tzw "ciasteczka". W przypadku braku akceptacji korzystania z plików cookies prosimy o opuszczenie strony.
Zamknij