21.10.2008

Niedzielny gość - ojciec Jerzy

W rocznicę poświęcenia naszego kościoła kazania głosił Ojciec Gość...

Świętując nasz doroczny kiermasz mieliśmy okazję spotkać misjonarza - oblata Maryi Niepokalanej, ojca Jerzego BZDYLA. Przez całą niedzielę /19 X 2008 r./ głosił Słowo Boże i rozprowadzał kalendarze misyjne. Dobrowolne datki będą przekazane na potrzeby oblackich misji. Nasz gość dziękował za pamięć o misjach i prosił o dalsze modlitwy czy ofiary. Nie zapominajmy więc o tej ważnej sprawie, szczególnie w bieżącym tygodniu, który został ogłoszony TYGODNIEM MISYJNYM.

Podziel się:
Galeria zdjęć (4)
Projekt i wykonanie: Margomedia Sp. z o.o.
Portal www.parafiaostrog.pl wykorzystuje pliki cookies, czyli tzw "ciasteczka". W przypadku braku akceptacji korzystania z plików cookies prosimy o opuszczenie strony.
Zamknij