21.10.2008

Poświęcenie pojazdów

Samochody parafian z Ostroga pobłogosławione!

W niedzielę 28 września br. po raz kolejny w naszej parafii dokonało się błogosławieństwo pojazdów. W intencji kierowców, ich rodzin i pasażerów odprawiona została Msza św. o godz. 10.30, po której Ks. Proboszcz kropił wodą święconą i błogosławił każde auto. Pamiątką był bryloczek z patronem kierowców - św. Krzysztofem. Przy tej okazji kierowców serdecznie pozdrawiamy, prosimy o ostrożną jazdę i życzymy szerokiej drogi!

Święty Krzysztofie - módl się za naszymi kierowcami!!!

Podziel się:
Galeria zdjęć (6)
Projekt i wykonanie: Margomedia Sp. z o.o.
Portal www.parafiaostrog.pl wykorzystuje pliki cookies, czyli tzw "ciasteczka". W przypadku braku akceptacji korzystania z plików cookies prosimy o opuszczenie strony.
Zamknij