Porządek nabożeństw

SOBOTA 24.10.2020

6:45 Za + Marię Besz prosząc o radość życia wiecznego (XV Msza Święta Gregoriańska)
12:00 ślub rzymski: Anna Bartela i Tomasz Lenard
13:00 Z okazji 60.rocznicy ślubu Krystyny i Huberta oraz z okazji 85.rocznicy urodzin o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla całej rodziny (ul. Rudzka)
17:30 Nabożeństwo Różańcowe
18:00 1) Za + męża i tatę Marka, mamę Helenę w kolejną rocznicę śmierci, ojca Henryka, teścia Józefa, dziadków z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące (ul. Książęca)
2) Za ++ rodziców Reginę i Franciszka Kuczera oraz za ++ pokrewieństwo (ul. Książęca)

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA 25.10.2020

7:30 1) Do Miłosierdzia Bożego za + Ryszarda Krzyżyk w 30. dzień po śmierci o dar życia wiecznego (ul. Rudzka)
2) Za + Marię Besz prosząc o radość życia wiecznego (XVI Msza Święta Gregoriańska)
9:00 Do Miłosierdzia Bożego za + Wilhelma Klimaszka w 4.rocznicę śmierci z prośbą o radość życia wiecznego (ul. Bosacka)
10:30 SUMA: Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośba o dalsze, zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie Jolanty i Leszka z okazji kolejnej rocznicy ślubu (ul. Korfantego)
12:00 O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla rodzin: Sznicer, Bajgier, Mróz i Musioł (ul. Lotnicza)
14:00 1) Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze, zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Dawida z okazji urodzin (ul. Przejazdowa)
2) CHRZEST: Gabriel Kwok ROCZEK: Dawid Znamirowski
16:30 Nabożeństwo Różańcowe
17:00 Za ++ rodziców Stanisławę i Franciszka Preisner oraz ++ dziadków z obu stron (ul. Bosacka)

PONIEDZIAŁEK 26.10.2020

6:45 1) Z podziękowaniem za wszystkie łaski od Jezusa i MB Fatimskiej z prośba o opiekę i dalsze łaski w dniu urodzin Piotra (ul. Książęca)
2) Do Miłosierdzia Bożego za + ojca Jana Bobryk + żonę Marię Bobryk o dar życia wiecznego (ul. Drzymały)
3) Za + Marię Besz prosząc o radość życia wiecznego (XVII Msza Święta Gregoriańska)
17:30 Nabożeństwo Różańcowe
18:00 1) Do Miłosierdzia Bożego o dar życia wiecznego za + ojca Jana Bobryk i za + matkę Marię Bobryk (ul. Drzymały)
2) Do Miłosierdzia Bożego za + Stefana Piszczek z prośbą o radość życia wiecznego (int. of. od sąsiadów z ul. Kapuścika)

WTOREK 27.10.2020

6:45 1) Za + Marię Besz prosząc o radość życia wiecznego (XVIII Msza Święta Gregoriańska)
2) Do Miłosierdzia Bożego za ++ rodziców Marię i Michała, synów Józefa i Zbigniewa, męża Adama, zięciów Tadeusza i Zygmunta oraz ++ z rodzin: Szumlańskich i Wadowskich (int. z DPS)
17:30 Nabożeństwo Różańcowe
18:00 1) Do Miłosierdzia Bożego za + Danutę z prośbą o dar życia wiecznego (int. of. od sąsiadów z ul. Lotniczej 20)
2) Za + mamę Emilię Banaś prosząc o dar życia wiecznego (ul. Rogera)

ŚRODA 28.10.2020 ŚWIĘTO ŚWIĘTYCH APOSTOŁÓW SZYMONA I JUDY TADEUSZA

6:45 1) Za + Alojzego Hauk w kolejną rocznicę śmierci (ul. Cecylii)
2) Za + męża Tadeusza Smyk w dniu imienin prosząc o radość życia wiecznego (ul. Rudzka)
3) Za + Marię Besz prosząc o radość życia wiecznego (XIXMsza Święta Gregoriańska)
17:30 Nabożeństwo Różańcowe
18:00 1) Do Bożej Op. przez wstaw. MBNP z podz. za wszystkie otrzymane łaski z prośbą o opiekę i zdrowie na dalsze lata z okazji 75. rocznicy urodzin Tadeusza (ul. Książęca)
2) Za ++ rodziców Karolinę, Władysława i Sylwestra Hawrot ++ teściów Marię i Ludwika Wajda oraz ++ rodzeństwo z tych rodzin oraz za dusze w czyśćcu cierpiące o dar nieba (ul. Książęca)

CZWARTEK 29.10.2020

6:45 Za + Marię Besz prosząc o radość życia wiecznego (XX Msza Święta Gregoriańska)
14:00 ślub konkordatowy: Karolina Sykuła i Sebastian Niesporek
17:30 Nabożeństwo Różańcowe
18:00 1) Za ++ Mariana Janczewskiego, Bogusława Zagrodnik i Mariana Zawisło prosząc dla nich o dar życia wiecznego (ul. Segeta)
2) Do Bożej Op. w int. Reginy Kozik z ok. r. ur. prosząc o Boże bł. i zdrowie (ul. Armii Krajowej)
3) Za + Piotra Dudek w 10.r. śmierci prosząc o dar życia wiecznego (ul. Lotnicza)

PIĄTEK 30.10.2020

6:45 1) Za + Marię Besz prosząc o radość życia wiecznego (XXI Msza Święta Gregoriańska)
2) Za + męża i ojca Czesława Woś w kolejną rocznicę śmierci, za ++ rodziców z obu stron oraz za ++ pokrewieństwo (ul. Siwonia)
18:00 MSZA ŚWIĘTA ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH – intencje będą odczytane podczas Mszy

SOBOTA 31.10.2020

6:45 1) Za ++ rodziców Annę i Ignacego Glensk o radość życia wiecznego w rocznicę śmierci oraz za ++ z rodzin: Glensk i Nieszporek (ul. Rogera)
2) Za + Marię Besz prosząc o radość życia wiecznego (XXII Msza Święta Gregoriańska)
17:30 Nabożeństwo Różańcowe
18:00 1) Do Bożej Op. z podz. za otrzymane łaski w int. Doroty Klimek z ok.ur z prośbą o potrzebne łaski, Boże bł., zdrowie oraz za + męża Dariusza Klimek prosząc o radość życia wiecznego (ul Królewska)
2) Do Miłosierdzia Bożego za + Aldonę Twardosz prosząc o dar życia wiecznego (int. of. od sąsiadów z ul. Bosackiej: 37,39 i 39a)

NIEDZIELA 01.11.2020 UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

7:30 msza św. w j. łacińskim Za + męża Rudolfa Kołek w XXI miesiąc po śmierci oraz za + teściową Helenę Kołek prosząc o dar nieba (ul. Goduli)
9:00 Przez wstawiennictwo MBNP za + męża Jana Giera prosząc o radość życia wiecznego (ul. Segeta)
10:30 SUMA: Za ++ Zalecanych, ++ Duszpasterzy i Parafian
12:00 Za + męża i ojca Adama Pranica + brata Kazimierza ++ rodziców i teściów o radość życia wiecznego (ul. Maćkowskiego)
14:00 1) Za + brata Eugeniusza Paszek jego syna Rafała, rodziców Bronisławę i Józefa Paszek o życie wieczne (ul Rybnicka)
2) Za ++ Teresę, Marię i Juliana Kwiatkowskich oraz ++ Julię i Jana Frankowskich o dar życia wiecznego (Wrocław)
3) Za + Marię Besz prosząc o radość życia wiecznego (XXIII Msza Święta Gregoriańska)
16:30 Nabożeństwo za zmarłych
17:00 Za + mamę Sylwię Mros w 11. rocznicę śmierci ++ rodziców z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące (ul. Przejazdowa)

• 25.10.2020
    Ogłoszenia Parafialne 25.10.2020