Porządek nabożeństw

SOBOTA 09.01.2021

6:45 1) Z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze, zdrowie i bł. Boże w dniu urodzin Stefana (ul. Cecylii)
2) Za + mamę, żonę i babcię Mariannę Halinę Korzonek ( XVIII Msza Święta Gregoriańska)
18:00 1) Do Bożego Miłosierdzia za + Marka Porombka w 1.r. śmierci z prośbą o życie wieczne (ul. Maćkowskiego)
2) Do Miłosierdzia Bożego za wstaw. MB o życie wieczne w chwale nieba dla + Bożeny Sochackiej za ++ pokrewieństwo z obu sron oraz dusze w czyśćcu cierpące

NIEDZIELA 10.01.2021 ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO

7:30 Do M. Bożego za + ks. Albinusa Dumblauskausa w 31.r. śmierci i ks. bpa Otto Mesmera o radość życia wiecznego (ul. Bosacka)
9:00 1) Za + męża Józefa Bujak w kol. rocznicę śmierci prosząc o radość życia wiecznego (ul. Lotnicza)
2) Za + ojca Józefa Głowackiego w kol. rocznicę śmierci i + matkę Annę Głowacką (ul. Korfantego)
10:30 SUMA: 1) MSZA ŚWIĘTA KOLĘDOWA W INTENCJI PARAFIAN - prosząc o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla rodzin naszej parafii
2) W int. Pameli Magdaleny Szczepanik z ok. kol. r. ur. prosząc o Boże bł., łaskę zdrowia i szczęśliwe życie rodzinne
12:00 Za + Ernę w 1.r. śmierci prosząc o dar życia wiecznego (ul. Książęca)
14:00 Za + mamę, żonę i babcię Mariannę Halinę Korzonek ( XIX Msza Święta Gregoriańska)
16:30 Nabożeństwo kolędowe
17:00 Do Op. Bożej z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże bł. dla Damiana z ok. ur. (ul. Królewska)

PONIEDZIAŁEK 11.01.2021

6:45 1) Za + mamę, żonę i babcię Mariannę Halinę Korzonek ( XX Msza Święta Gregoriańska)
2) Za + kuzynkę Katarzynę Kowert i siostrę Julię i męża Stefana oraz dziadków1) z obu stron o życie wieczne (ul. Bosacka)
3) Za + Elżbietę Lisowską, + Jana Franków, + Grzegorza Franków, + Mieczysława Weselak; za wstawiennictwem MB z Ostroga za żyjących: Marcelę Franków, Anielę Weselak, Halinę Świerk prosząc o zdrowie i Boże bł.

17:30 Nabożeńśtwo do Ducha Świętego
18:00 MSZA ŚWIĘTA ZBIOROWA ZA ŻYJĄCYCH – intencje będą odczytane podczas Eucharystii

WTOREK 12.01.2021

6:45 1) Za + mamę Władysławę Korzik w 2.r. śmierci o dar życia wiecznego (ul. Orzeszkowej)