Najnowsze wiadomości
Przed nami ważny czas pokuty
06.02.2016

Przed nami ważny czas pokuty

W najbliższą środę rozpoczniemy ważny czas pokuty, jakim jest Wielki Post. Przypominamy, że w środę popielcową obowiązuje wszystkich post ścisły i abstynencja.

Intencje Róż Różańcowych na Luty 2016
01.02.2016

Intencje Róż Różańcowych na Luty 2016

W miesiącu Lutym prosimy nasze Róże Różańcowe o podjęcie następujących intencji modlitewnych:

Zapisz się na wyjazd na ŚDM w Karkowie
24.01.2016

Zapisz się na wyjazd na ŚDM w Karkowie

Zapraszamy Młodzież naszej parafii, by dokonała zgłoszenia uczestnictwa w Światowych Dniach Młodzieży w Krakowie (26-31 lipca 2016). Wiąże się to z zamówieniem tzw. pakietu pielgrzyma (plecak, materiały drukowane, nocleg, wyżywienie, przejazdy...).

Intencje Róż Różańcowych na Styczeń 2016
27.12.2015

Intencje Róż Różańcowych na Styczeń 2016

W nowym miesiącu Styczniu prosimy, aby Róże Różańcowe naszej parafii podjęły następujące int. modlitewne:

Plan odwiedzin duszpasterskich 2016
23.12.2015

Plan odwiedzin duszpasterskich 2016

Zachęcamy, by zapoznać się z planem ODWIEDZIN DUSZPASTERSKICH, które rozpoczniemy w naszej parafii od stycznia 2016 roku

Zaprzysiężenie Nowej Parafialnej Rady Duszpasterskiej
13.12.2015

Zaprzysiężenie Nowej Parafialnej Rady Duszpasterskiej

W dzisiejszą niedzielę 13 grudnia podczas popołudniowego nabożeństwa zainaugurowaliśmy na forum parafialnym rozpoczęty w Kościele Rok Miłosierdzia Bożego. Podczas tego nabożeństwa dokonano także zaprzysiężenia nowych członków Parafialnej Rady Duszpasterskiej.

Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP
08.12.2015

Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP

W dzisiejszą Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny poczas Mszy św. o godz. 18:00 swoje święto obchodziły Dzieci Maryi z naszej Parafii.

Dekanalny Dzień skupienia Dzieci Maryi
05.12.2015

Dekanalny Dzień skupienia Dzieci Maryi

W sobotę 5 grudnia nasze Marianki uczestniczyły w dekanalnym dniu skupienia organizowanym w Kościele Matki Bożej w Raciborzu przez Ks. Jacka Olewicza - dekanalnego opiekuna Dzieci Maryi.

25 lat pasterskiej posługi w naszej Parafii
02.12.2015

25 lat pasterskiej posługi w naszej Parafii

W środę 2 grudnia minęło 25 lat Proboszczowskiej posługi Ks. Jerzego Hetmańczyka. Podczas uroczystej Mszy św. wieczornej świętowaliśmy srebrny jubileusz naszego Księdza Proboszcza dziękując Bogu za minione lata pasterskiej opieki Księdza Jerzego, prosząc także o Bożą opiekę na kolejne lata Jego proboszczowskiej pieczy nad Parafią św. Jana Chrzciciela w Raciborzu - Ostrogu.

Intencje Róż Różańcowych na Grudzień 2015
02.12.2015

Intencje Róż Różańcowych na Grudzień 2015

W  miesiącu Grudniu Róże Różańcowe naszej parafii modlą się w następujących intencjach...

Zaproszenie na grudniowe czuwanie dla Młodzieży
01.12.2015

Zaproszenie na grudniowe czuwanie dla Młodzieży

Serdecznie zapraszamy do klasztoru Annuntiata na czuwanie modlitewne dla młodzieży w sobotę 12 grudnia od godz. 19.30!

Przygotowania do Jarmarku Adwentowego
28.11.2015

Przygotowania do Jarmarku Adwentowego

W piątkowy wieczór i sobotnie przedpołudnie grupa naszych Marianek ciężko pracowała nad wieńcami adwentowymi, które w najbliższą niedzielę będą rozprowadzały na Jarmarku Adwentowym.

Zaproszenie na nauki dla narzeczonych
21.11.2015

Zaproszenie na nauki dla narzeczonych

Od soboty 28 listopada zapraszamy narzeczonych do wzięcia udziału w naukach przedślubnych organizowanych w naszej Parafii. Spotkania odbędą się w trzy kolejne soboty od godz. 19.00 w naszych salkach parafialnych.

Wybory do nowej Parafialnej Rady Duszpasterskiej
05.11.2015

Wybory do nowej Parafialnej Rady Duszpasterskiej

Decyzją Ks. Bpa Ordynariusza w najbliższych tygodniach we wszystkich parafiach naszej Diecezji odbędą się wybory do Parafialnych Rad Duszpasterskich.

Intencje Róż Różańcowych na listopad 2015
05.11.2015