22.12.2019

Plan Kolędy 2019/ 2020

27.12.2019 piątek godz. 15.00 

1) Lotnicza 75, 73, 71, 69, 67 
2) Lotnicza 65, 63, 61, 59 
3) Lotnicza 51, 53, 55, 57 

28.12.2019 sobota godz. 14.00 

1) Lotnicza 60, 58, 56, 54, 52 
2) Lotnicza 50, 48, 46, 44 
3) Lotnicza 41, 43, 45, 47, 49 

29.12.2019 niedziela godz. 14.00 

1) Rodziewiczówny, Lotnicza 25, 38, 36, 34 
2) Lotnicza 32, 30, 28, 26 

30.12.2019 poniedziałek godz. 9.00 
Dom Pomocy Społecznej 

30.12.2019 poniedziałek godz. 15.00 

1) Lotnicza 24, 22, 20, 18 
2) Lotnicza 16, 14, 12, 10 
3) Lotnicza 2, 4, 6, 8 


02.01.2020 czwartek godz. 15.00

1) Bosacka 43, 45
2) Bosacka 23, 29, 33
3) Bosacka 3, 5, 7

03.01.2020 piątek godz. 15.00

1) Bosacka 41a, 41, 39a
2) Bosacka 39, 37a, 37
3) Bosacka 32, 18, 16, 14

04.01.2020 sobota godz. 14.00

1) Bosacka 71, 58, 56, 22, 12, 10, 8
2) Huzarska, Ostrógska, Karola, Jana, Morawska, Zamkowa
3) Nad Koleją, Królewska 36, 38

05.01.2020 niedziela godz. 14.00

1) Królewska 49, 47, 45, 43
2) Królewska 40, 41, 39, 35, 33, 31, 34, 32, 30, 28, 26, 24, 22

06.01.2020 poniedziałek godz. 13.30
Plebania

07.01.2020 wtorek godz.15.00

1) Królewska 2 (1-17), 7
2) Królewska 3, 2 (34-18)
3) Królewska 14, 12, 10, 8, 6, 4, 5

08.01.2020 środa godz. 15.00

1) Przejazdowa 1-13, 6, 8, 8a, 17, 19, 12, 14, 16, 20
2) Przejazdowa 21, 23, 22, 24
3) Przejazdowa 25, 27, 29, 31, 33, 43, 45

09.01.2020 czwartek godz. 15.00

1) Przejazdowa 15, Bielska 2-12, 3, 5, 7
2) Bielska 9, 11, 13, 15, 17, 19
3) Rudzka 55 d, c, b, a

10.01.2020 piątek godz. 15.00

1) Rudzka 46, 44, 42, 40, 38, 36, 34-32
2) Rudzka 78, 79, 77, 75, 73, 71, 63, 61, 24
3) Rudzka 59, 57, 53

11.01.2020 sobota godz. 14.00

1) Rzemieślnicza 16-4, Rudzka 39, 37, 35, 33
2) Rzemieślnicza 2, Rudzka 41, 43, 45, 47, 30, 28a, 28, 26, 18
3) Elżbiety 32-1, Rzemieślnicza 5, 3, 1

12.01.2020 niedziela godz. 14.00

1) Siwonia 30, 28, 26, 24, 22, 20
2) Siwonia 32, 34, 36, Opolska

13.01.2020 poniedziałek godz. 15.00

1) Siwonia 13-27, 31, 33, 35
2) Orzeszkowej 19, 21, 23
3) Orzeszkowej 17, 15, 13, 11

14.01.2020 wtorek godz. 15.00

1) Orzeszkowej 14, 12, 10, 5, 7, 9
2) Katarzyny, Cygarowa 1-21
3) Agaty, Cecylii, Plac Nałkowskiej

15.01.2020 środa godz. 15.00

1) Książęca 2, 4, 6, 8
2) Armii Krajowej 6, 1, Książęca 1, 3, 5, 5a, 7, 9, 9a, 10
3) Korfantego 1-36

16.01.2020 czwartek godz. 15.00

1) Zająca, Agnieszki 36-1
2) Wyglendy 21-1, Rogera 1-23
3) Rymera 23-1, Maćkowskiego

17.01.2020 piątek godz. 15.00

1) Goduli
2) Segeta
3) Nowary, Brzozowa

18.01.2020 sobota godz. 14.00

1) Morcinka 49-1
2) Kapuścika 27-1
3) Książęca 16

26.01.2020 niedziela godz. 14.00

Kolęda na zaproszenie, dla tych którzy nie mogli przyjąć kolędy w wyznaczonym dniu, a chcieliby przyjąć kapłana z Błogosławieństwem Noworocznym.

Podziel się:
Ogłoszenia parafialne
  • 23.05.2020
    Ogłoszenia Parafialne 24.05.2020
    więcej »
  • 16.05.2020
    Ogłoszenia Parafialne 17.05.2020
    więcej »
  • 09.05.2020
    Ogłoszenia Parafialne 10.05.2020
    więcej »
pokaż wszystkiepokaż wszystkie
Projekt i wykonanie: Margomedia Sp. z o.o.
Portal www.parafiaostrog.pl wykorzystuje pliki cookies, czyli tzw "ciasteczka". W przypadku braku akceptacji korzystania z plików cookies prosimy o opuszczenie strony.
Zamknij