29.11.2019

"Spotkania Rodzinne"

Dekanalne Duszpasterstwo Rodzin zaprasza serdecznie na comiesieczne "Spotkania Rodzinne". To wydarzenie adresowane jest dla wszystkich małżonków którzy chcieliby umocnić wzajemną relacje w Sakramencie Małżeństwa. Podczas spotkań jest czas na wysłuchanie konferencji tematycznej, Adorację Najświętszego Sakramentu, Dialog Małżeński oraz wspólne spotkanie przy kawie. W czasie trwanie Spotkań zapewnione są spotkania formacyjne dla dzieci i  młodzieży. Najbliższe Spotkanie odbędzie się 8 grudnia o godz. 16.00, tym razem w Diecezjalnym Domu Formacyjnym w Raciborzu-Miedoni. Serdecznie zapraszamy

Podziel się:
Projekt i wykonanie: Margomedia Sp. z o.o.
Portal www.parafiaostrog.pl wykorzystuje pliki cookies, czyli tzw "ciasteczka". W przypadku braku akceptacji korzystania z plików cookies prosimy o opuszczenie strony.
Zamknij