Jesienne spotkania misyjne

Wzorem lat ubiegłych, duszpasterstwo misyjne zaprasza na jesienne spotkania misyjne. Zaproszenie kieruje w stronę Członków Papieskich Dzieł Misyjnych oraz wszystkich w jakikolwiek sposób związanych z misjami w swoich parafiach (kapłanów, sióstr zakonnych, alumnów, animatorów misyjnych, katechetów i wszystkich, którym sprawy misji leżą na sercu).

Kolejne spotkania odbędą się w następujących terminach i miejscach: 5 października (sobota) – Opole (parafia św. Piotra i Pawła);  12 października (sobota) – Racibórz (klasztor Annuntiata, ul. Starowiejska 152) i 26 października (sobota) – Kluczbork (parafia MB Wspomożenia Wiernych. Początek spotkań o godz. 10.00, zakończenie ok. 13.30.