XV Pielgrzymka „Śladami Karola Wojtyły Robotnika.”

Dnia 12 października 2019 roku, w sobotę, zapraszamy do Krakowa na XV Pielgrzymkę Pieszą „Śladami Karola Wojtyły Robotnika.” To trasa, którą przyszły Papież przemierzał codziennie do pracy w kamieniołomach Solvay w czasie II wojny światowej. Pielgrzymka wyrusza z krakowskich Dębnik przez Łagiewniki do Centrum św. Jana Pawła II.

godz. 9.00 – wyjście z dębnickiej parafii
godz. 14.00 – Msza św. w „Centrum św. Jana Pawła II”
godz. 15.00 –Koronka do Miłosierdzia Bożego w Sanktuarium św. Jana Pawła II

Dla osób, które nie mogą z różnych względów przejść pieszo tego około 10–kilometrowego odcinka, jest możliwość dojazdu autokarem do Łagiewnik. Wyjazd z dużego parkingu przed kościołem św. Jana Chrzciciela w Raciborzu – Ostrogu o godz. 5.30.
Zapisy: Małgorzata - tel.: 881 953 931