31.08.2019

Intencje Róż Różańcowych na miesiąc wrzesień 2019

INTENCJE RÓŻ RÓŻAŃCOWYCH NA WRZESIEŃ 2019

1.Róża Matki Boskiej Różańcowej

Modli się o Dary Ducha Świętego dla dzieci i młodzieży na cały rozpoczynający się rok szkolny.

2. Róża Św. Tereski od Dzieciątka Jezus

Modli się w intencji  wychowawców, nauczycieli i katechetów o wszelkie potrzebne łaski i błogosławieństwo na cały rok szkolny.

3. Róża Św. Jana Pawła II

Modli się za rodziny rozbite i przeżywające trudności o zgodę, miłość i jedność.

4. Róża św. Siostry Faustyny

Modli się w intencji wszystkich ofiar wypadków podczas minionych wakacji o życie wieczne dla zmarłych oraz o ukojenie dla ich rodzin.

5. Róża Bożego Miłosierdzia

Modli się o Pokój i zgodę na całym świecie oraz w intencji Ojca Świętego Franciszka.

6. Róża Bł. Czesława

Modli się za rodziców i opiekunów, aby podejmowali szczerą troskę o rozwój moralno-duchowy swoich dzieci.

7. Róża św. Ojca Pio

8 .Róża Bł. Chiary Badano

Modli się za Kapłanów posługujących w naszej parafii o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i siłę w pracy duszpasterskiej oraz wywodzących się z Ostroga s. Damaris, s. Nazarię i Diakona Marcina.

9. Róża Św. Jana Bosko

Modli się o rozwagę w korzystaniu z zasobów naturalnych Ziemi, abyśmy potrafili z troską dbać o otaczające nas środowisko.

10. Róża św. Jana Chrzciciela

Modli się w intencji misjonarzy,  aby niezachwiana wiara dodawała im sił i zapału w trudnej pracy.