Intencje Róż Różańcowych na miesiąc lipiec 2019
24.06.2019

Intencje Róż Różańcowych na miesiąc lipiec 2019

Intencje Róż Różańcowych - Lipiec 2019r.

1.Róża Matki Boskiej Różańcowej

Modli się o wiarę i łaskę przyjęcia Eucharystii dla tych, którzy jeszcze Boga nie znają i pozostają na życiowym rozdrożu.

2.Róża Świętej Tereski od Dzieciątka Jezus

Modli się za naszych duszpasterzy, świętość dla nich w głoszeniu słowa Bożego, aby Bóg wynagrodził im podejmowany trud.

3.Róża Świętego Jana Pawła II

Modli się za dzieci i młodzież przebywające na wakacjach, aby nie zapominali o modlitwie i niedzielnej Mszy Świętej.

4.Róża Świętej siostry Faustyny

Modli się za prześladowanych chrześcijan, aby nie zrezygnowali z łaski Ducha Świętego pielęgnując swoją niezłomną, wiarę i cierpliwość.

5.Róża Bożego Miłosierdzia

Modli się za osoby cierpiące i chore, aby na ich życiowej drodze zawsze znajdowały się osoby niosące bratnią pomoc.

6.Róża Błogosławionego Czesława

Modli się za misjonarzy, aby nieustannie odczuwali wsparcie i gorliwą modlitwę ze strony kościoła.

7.Róża Świętego Ojca Pio

Modli się za osoby konsekrowane, które nieco pogubiły się w swoim powołaniu, aby jak najprędzej powróciły do pokornej i pełnej miłości służby Bogu.

8.Róża Błogosławionej Chiary Badano

Modli się o powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii i wywodzących się z Ostroga s.Nazarię, s.Damaris, diakona Marcina.

9.Róża Świętego Jana Bosko

Modli się za rodziny rozbite, przeżywające trudności, aby w ich życiu zagościło pojednanie, miłość i pokój Chrystusowy.

10.Róża Świętego Jana Chrzciciela

Modli się za Ojca Świętego Franciszka, aby Bóg obdarzył go zdrowiem i potrzebnymi łaskami w głoszeniu Ewangelii całemu światu

• 13.09.2019
    Ogłoszenia Parafialne 15.09.2019