Intencje Róż Różańcowych na miesiąc czerwiec 2019

Intencje Róż Różańcowych na miesiąc czerwiec 2019

INTENCJE MODLITEWNE RÓŻ RÓŻAŃCOWYCH na OSTROGU Czerwiec 2019

1. RÓŻA MATKI BOSKIEJ RÓŻAŃCOWEJ
dziękuje za wszystkie wysłuchane prośby, otrzymane pocieszenia i umocnienia, oraz za pomoc od dobroczyńców.

2. RÓŻA ŚW. TERESKI OD DZIECIĄTKA JEZUS
modli się za posługujących w naszej parafii Ministrantów i Marianki, aby powierzone im funkcje spełniali gorliwie oddając coraz większą chwałę Bogu.

3. RÓŻA ŚW. JANA PAWŁA II
modli się za nasze rodziny, aby panowała w nich zgoda, pokój, miłość oraz szacunek do życia.

4. RÓŻA ŚW. SIOSTRY FAUSTYNY
modli się za śp. biskupa Jana Bagińskiego

5. RÓŻA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA
modli się o rozpowszechnienie w świecie Nabożeństwa ku czci Niepokalanego Serca Maryi.

6. RÓŻA BŁ. CZESŁAWA
modli się za narzeczonych, aby dobrze przygotowali się do życia małżeńskiego i rodzinnego.

7. RÓŻA ŚW. OJCA PIO
modli się o powołania kapłańskie i zakonne, szczególnie z naszej parafii, oraz za siostrę Nazarię, siostrę Dalmaris i diakona Marcina.

8. RÓŻA ŚW. JANA BOSKO
modli się za dzieci i młodzież kończące rok szkolny, aby oczekiwany okres wakacyjny był dla nich czasem radosnym i bogatym w poznawanie piękna Stwórcy.

9. RÓŻA ŚW. JANA CHRZCICIELA
modli się za Kapłanów pracujących na Ostrogu, aby dobry Bóg umacniał ich w powołaniu i obdarzał potrzebnymi łaskami.