Ogłoszenia 10 V 2009 r.
10.05.2009

Ogłoszenia 10 V 2009 r.

Dziś kolejna majowa niedziela – piąta w okresie Wielkanocy. Przed naszym kościołem mamy niezwykłą okazję oglądać wystawę poświęconą Janowi Pawłowi II ze zdjęciami z ostatniej pielgrzymki do Polski. Jest księga pamiątkowa do której można się wpisywać. Przygotowano także specjalny stempel pamiątkowy, po południu można przynieść swoje albumy, zdjęcia czy książki papieża i taki stempel otrzymać. Ofiary na rzecz utrzymania i transportu wystawy z Krakowa można składać przy stoliku.

BÓG ZAPŁAĆ za wszelkie modlitwy, ofiary i prace na rzecz parafii!
- za zbiórkę na rzecz ofiar trzęsienia ziemi – zebrano 1120 zł;
- Antoniemu, Janowi, Marianowi za prace na cmentarzu i plebanii;
- firmie p. Głowackiego za pomoc w ładowaniu i transporcie.

Do sprzątania prosimy z ul. Rodziewiczówny: Sutowicz, Radziszewicz, Kantyka, Kozubek, Miechówka.

W bieżącym tygodniu:
- we wtorek Msza szkolna o 16.30;
- w środę 13 maja, wspomnienie Matki Bożej Fatimskiej;
- przez cały tydzień zapraszamy na nabożeństwa majowe o 17.30.

Spotkania grup: w piątek o 20.00 spotkanie wSpólnoty Brewiarzowej; spotkania ministrantów nie będzie!

W najbliższą sobotę wyrusza pielgrzymka (16 – 17 maja) do sanktuarium na Świętym Krzyżu i w Kałkowie – Godowie. Są jeszcze wolne miejsca!!! Koszt: 120 zł. Wyjazd o godz. 6.00. Zapisy w kancelarii. Bliższe informacje u ks. Wojciecha.

Zapowiedzi przedślubne:
Leszek WOŹNICA, Wodzisław Śl., ul. Chrobrego i Joanna HENDRYKS, R-rz, ul. Armii Kraj. /zap. II/
Roman GAJDA, R-rz, ul. Królewska i Sabina GAJDA, R-rz, ul. Królewska /zap. I/
Grzegorz WRÓBLEWSKI, R-rz, ul. Zamojskiego i Katarzyna BURDA, R-rz, ul. Lotnicza /zap. I/

Módlmy się za zmarłych, szczególnie polećmy odprowadzonych na cmentarz: Bazylego KUJBIDA, lat 64, zam. ul. Agnieszki i Reginę ROMOWICZ, lat 96, zam. Siegesdorf (Niemcy). Wieczny odpoczynek...