01.04.2019

Światowy Dzień Młodzieży 2019

Diecezjalne spotkanie młodzieży przed Niedzielą Palmową. Ważne! W sobotę 13 kwietnia w kościele seminaryjnym w Opolu odbędzie się całodzienny diecezjalny obchód Światowego Dnia Młodzieży. W rocznym kalendarium duszpasterstwa młodzieży naszej diecezji jest to najważniejsze spotkanie młodych. W tym roku tematykę spotkania wyznaczy posynodalna adhortacja apostolska «Christus vivit», która zostanie opublikowana 2 kwietnia oraz nauczanie Papieża Franciszka podczas minionych Światowych Dni Młodzieży w Panamie. 

Kierujemy więc serdeczne zaproszenie na to spotkanie do młodzieży starszej: studentów, młodzieży szkół średnich oraz uczniów 3. klasy gimnazjum. Spotkanie rozpocznie się o godz. 10.00 a zakończy ok. 21.30. Koszt uczestnictwa to 10 zł od osoby. Zapisy na stronie botafe.pl. Pod koniec spotkania delegacje każdej parafii otrzymają z rąk Księdza Biskupa tekst adhortacji i inne materiały pomocne w duszpasterstwie młodzieży w parafii. Biskup Opolski oczekuje od duszpasterzy przekazania zaproszenia młodym, zorganizowania transportu oraz ich udziału przynajmniej w części tego spotkania, szczególnie w nabożeństwie od godz. 19.00.

 

ZAPISY RACIBORZ

http://www.nspjraciborz.pl/index.php/82-startowa/1594-formularz-na-wyjazd-do-opola-na-lawke-pnp.html

Podziel się:
Ogłoszenia parafialne
 • 30.05.2020
  Ogłoszenia Parafialne 31.05.2020
  więcej »
 • 23.05.2020
  Ogłoszenia Parafialne 24.05.2020
  więcej »
 • 16.05.2020
  Ogłoszenia Parafialne 17.05.2020
  więcej »
pokaż wszystkiepokaż wszystkie
Projekt i wykonanie: Margomedia Sp. z o.o.
Portal www.parafiaostrog.pl wykorzystuje pliki cookies, czyli tzw "ciasteczka". W przypadku braku akceptacji korzystania z plików cookies prosimy o opuszczenie strony.
Zamknij