Jubileusz Proboszcza
03.05.2009

Jubileusz Proboszcza

28 kwietnia nasz Ksiądz Proboszcz obchodził 35. rocznicę przyjęcia święcen kapłańskich...

W przeddzień swojego święta ks. Jerzy udał się na tzw. "zjazd kursowy", czyli uroczystą Eucharystię i przyjęcie u jednego z kolegów księży. Tym razem odbył się on w Opolu - Szczepanowicach. Księży wyświęconych w 1974 roku zaszczycił tam swoją obecnością nawet Ks. Biskup Jan Bagiński.
W naszej parafii z inicjatywy wiernych 1 maja o godz. 18.00 Ks. Proboszcz odprawił Mszę w swojej intencji - z racji jubileuszu. Licznie zgromadzeni wierni, gorąca modlitwa, piękne życzenia i kwiaty to tylko niektóre akcenty parafialnej uroczystości. Tą drogą Ks. Proboszcz wszystkim pragnie podziękować słowami: BÓG ZAPŁAĆ ZA WSZYSTKO!

Galeria zdjęć (8)