10.03.2019

Ogłoszenia Parafialne 10.03.2019

Dziś I Niedziela Wielkiego Postu; na godz. 16:30 zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, które w tym roku będzie głosił o. Innocenty; prosimy, aby na nabożeństwa i Msze przynosić nasz śpiewnik/modlitewnik Drogę do Nieba;
• KOLEKTY: dziś na bieżące potrzeby naszej parafii a w przyszłą niedzielę na remonty obiektów diecezjalnych i konserwację zabytków sakralnych a przed kościołem zbiórka do puszek na Misyjne Dzieło Pomocy Ad Gentes;
• BÓG ZAPŁAĆ: za wszelkie modlitwy, ofiary i prace na rzecz naszej parafii:
- za posprzątanie naszego kościoła i przygotowanie go na niedzielę rodzinom:

- do sprzątania naszej świątyni w kolejnym tygodniu prosimy rodziny: Przybyła, Grończak, Krypel, Synowiec, Wolka

W BIEŻĄCYM TYGODNIU:
- w poniedziałek o godz. 17:30 nabożeństwo do Ducha Świętego;
- we wtorek zapraszamy dzieci Szkoły Podstawowej na Mszę Szkolną na godz. 16:30;
- w środę 13 dzień miesiąca – dzień Fatimski na godzinę 12:00 zapraszamy do naszego kościoła na nabożeństwo fatimskie: wspólną modlitwę Anioł Pański, wystawienie Najświętszego Sakramentu, rozważanie i modlitwę różańcową;
- w piątek o godz. 17:00 Nabożeństwo Drogi Krzyżowej z rozważaniami; zalecki za zmarłych można składać w kancelarii lub zakrystii bezpośrednio przed nabożeństwem; na wieczorną Mszę Św. zapraszamy kandydatów do bierzmowania z II rocznika przygotowania tj.: klasy 7 i 8 Szkoły Podstawowej po Mszy krótkie spotkanie formacyjne;
- w sobotę od godz. 17:00 w kościele adoracja Najświętszego Sakramentu, adoracja w ciszy i okazja do spowiedzi; Sakrament Pokuty i Pojednania sprawowany jest w tygodniu przed Mszą Świętą;
- w przyszłą niedzielę 17 marca wielkopostne skupienie dla kobiet w klasztorze Annuntiata;
- kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i piątek od 16:30 do 17:30 w pozostałe dni tygodnia po Mszach Świętych; w sobotę i niedzielę nieczynna;
- wielkopostne rekolekcje parafialne odprawione będą od 3 Niedzieli Wielkiego Postu tj.: od 24 do 27 marca, nauki rekolekcyjne wygłosi ks. Marcin Dobrzański – proboszcz parafii w Starym Paczkowie; na zakończenie rekolekcji w czwartek 28 marca organizowany jest wyjazd do Częstochowy na Apel Jasnogórski koszt 40 zł. zapisy u ks. Jacak
- przy wyjściu z kościoła do nabycia czasopismo Gość Niedzielny cenie 5 zł;

Do wieczności Bóg powołał z naszej parafii:
Śp. Franciszek Dudek, Śp. Eugeniusz Paszek,
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie……

Podziel się:
Ogłoszenia parafialne
 • 29.02.2020
  Ogłoszenia Parafialne 01.03.2020
  więcej »
 • 21.02.2020
  Ogłoszenia Parafialne 23.02.2020
  więcej »
 • 15.02.2020
  Ogłoszenia Parafialne 16.02.2020
  więcej »
pokaż wszystkiepokaż wszystkie
Projekt i wykonanie: Margomedia Sp. z o.o.
Portal www.parafiaostrog.pl wykorzystuje pliki cookies, czyli tzw "ciasteczka". W przypadku braku akceptacji korzystania z plików cookies prosimy o opuszczenie strony.
Zamknij