12.01.2019

Intencje Róż Różańcowych na miesiąc styczeń 2019

INTENCJE RÓŻ RÓŻAŃCOWYCH na styczeń 2018r.
1. RÓŻA MATKI BOSKIEJ RÓŻAŃCOWEJ
Modli się za rodziny z problemami aby dochowały wiary i wierności, a Duch Święty udzielił im światła zgody, zrozumienia i przebaczenia.
2. RÓŻA ŚW. TERESKI OD DZIECIĄTKA JEZUS
Modli się za Ojca Świętego Franciszka o potrzebne mu siły i zdrowie do kierowania Kościołem Chrystusowym.

3. RÓŻA ŚW. JANA PAWŁA II
Modli się o ochronę życia człowieka od poczęcia do naturalnej śmierci.
4. RÓŻA ŚW. SIOSTRY FAUSTYNY
Modli się za chorych, cierpiących i opuszczonych aby Chrystus dodawał im sił i nadziei na każdy dzień oraz pozwolił im zrozumieć sens ich życia.
5. RÓŻA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA
Modli się za zmarłych członków Żywego Różańca i za dusze w czyśćcu cierpiące.
6. RÓŻA BŁ. CZESŁAWA
Modli się za prześladowanych chrześcijan aby ich męczeństwo było dla nas zachętą do odważnego świadectwa wiary w Jezusa Chrystusa.
7. RÓŻA ŚW. OJCA PIO
Modli się za Kapłanów pracujących w naszej parafii o potrzebne im w posłudze łaski i siły oraz światło Ducha Świętego.
8. RÓŻA BŁ. CHIARY BADANO
Modli się w intencji naszej Ojczyzny o zgodę i jedność w narodzie.
9. RÓŻA ŚW. JANA BOSKO
Modli się o powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii a także za wywodzących się z Ostroga - kleryka Marcina, siostry Damaris i Nazarię.
10. RÓŻA ŚW. JANA CHRZCICIELA
Modli się w intencji wszystkich biorących udział w Światowych Dniach Młodzieży w Panamie o właściwe owoce tego spotkania.

Papieska Intencja na styczeń 2019
Za młodzież szczególnie z Ameryki Łacińskiej aby za przykładem Maryi odpowiedziała na wezwanie Pana do przekazywania światu radości Ewangelii.