Orszak Trzech Króli
30.12.2018

Orszak Trzech Króli

W przyszłą niedzielę, 6 stycznia, Uroczystość Objawienia Pańskiego – Epifania. To jedno z ważniejszych i starszych świąt. - Zapraszamy tego dnia do licznego udziału w Orszaku Trzech Króli. W tym roku wyruszymy z różnych parafii trzema nurtami i spotkamy się razem na Rynku. Zachęcamy do przygotowania strojów (zwłaszcza z elementami koloru czerwonego) - informują księża raciborskich parafii. Procesje wyruszą: 14.30 z kościoła Matki Bożej, 15.00 spod kościoła NSPJ oraz parkingu przy Rondzie Solidarności (nerka). Strumienie spotkają się przy kościele św. Jakuba na Rynku około 15.45.