Ogłoszenia 26 IV 2009 r.
26.04.2009

Ogłoszenia 26 IV 2009 r.

Nadal przeżywamy okres radości - dziś III Niedziela Wielkanocna. Kolekta na potrzeby parafii.

BÓG ZAPŁAĆ za wszelkie modlitwy, ofiary i prace na rzecz parafii!
- za sprzątanie rodzinom: Kampka, Strojny, Możdżeń, Fojcik, Biada;
- za prace na nowym cmentarzu /pracwonik i sprzęt/: firmie p. Józefa Junki;
- za wywóz liści ze starego cmentarza: p. Alojzemu i Emerytom.

Do sprzątania prosimy Rodziców Dzieci I - Komunijnych.

W bieżącym tygodniu:
- we wtorek Msza szkolna o 16.30. Spowiedź dzieci I Komunijnych w piątek o 17.00 – przychodzą z książeczkami;
- w czwartek o godz. 19.00 odbędzie się już ostatnie spotkanie przed majową pielgrzymką do Włoch, omówione będą wszystkie szczegóły i prosi się o dokonanie wpłaty ostatniej raty: 180 zł i 190 Є;
- w piątek pierwsze nabożeństwo majowe o 17.30. Zapraszamy przez cały miesiąc na tę piękne modlitwy od poniedziałku do soboty o 17.30, w niedziele o 16.30. Msza wieczorna w piątek za Ks. Proboszcza z ok. 35. rocznicy kapłaństwa – zapraszamy. Nie będzie z racji weekendu Mszy dla młodzieży;
- w sobotę odwiedzimy chorych – prosimy o zgłoszenia w kancelarii. Od godz. 16.30 zapraszamy do spowiedzi Rodziców i krewnych Dzieci I Komunijnych;
- w przyszłą niedzielę o godz. 10.00 uroczystość I Komunii Św. Msza św. o 9.00 wyjątkowo w jęz. polskim, Sumy nie będzie a nabożeństwo o 15.00.

Spotkania grup: w piątek o 20.00 spotkanie wSpólnoty Brewiarzowej; spotkanie wszystkich ministrantów w sobotę o godz. 10.00!!!

Zapraszamy na pielgrzymkę 16 – 17 maja /sobota – niedziela/ do sanktuarium na Świętym Krzyżu i w Kałkowie – Godowie /sanktuarium Bolesnej Królowej Polski/. Nocleg w domu pielgrzyma w Godowie, dwa posiłki, oglądanie Panoramy Męki Pańskiej i Świętokrzyskiej, zwiedzanie miasta Kielc i okolicy z miejscowym przewodnikiem. Koszt: 120 zł. Zapisy w kancelarii. Bliższe informacje u ks. Wojciecha.

Zapowiedzi przedślubne:
Rafał JANIK, R-rz, ul. Bosacka i Magdalena ONYSZKIEWICZ, R-rz, ul. Browarna /zap. III/
Piotr BEDNARZ, Kietrz, ul. Długa i Kamila MŁOT, R-rz, ul. Lotnicza /zap. II/
Paweł PETRYSZAK, R-rz, ul. Książęca i Iwona KONSEK, Żory, ul. Drwali /zap. II/
Daniel MAŁCZOK, R-rz, ul. Żorska i Marzena MURZYN, R-rz, ul. Siwonia /zap. II/
Leszek WOŹNICA, Wodzisław Śl., ul. Chrobrego i Joanna HENDRYKS, R-rz, ul. Armii Kraj. /zap. I/

Módlmy się za zmarłych, szczególnie polećmy Stanisława Skowyra, lat 76, zam. ul. Opawska. Wieczny odpoczynek...