Intencje Róż Różańcowych Październik

Intencje Róż Różańcowych Październik

INTENCJE RÓŻ RÓŻAŃCOWYCH NA PAŹDZIERNIK 2018

1.Róża Matki Boskiej Różańcowej
Modli się w intencji całej służby zdrowia aby swoją służbę pełnili z miłością i empatią.

2. Róża Św. Tereski od Dzieciątka Jezus
Modli się za Kapłanów posługujących w naszej parafii o zdrowie,
Boże Błogosławieństwo i siłę w pracy duszpasterskiej.

3. Róża Św. Jana Pawła II
Modli się za wszystkich chorych i niepełnosprawnych, za przebywających w szpitalach i domach pomocy społecznej aby doświadczające cierpienia były dla nich siłą wiary.

4. Róża Św. Siostry Faustyny
Modli się za Róże Różańcowe na całym świecie aby poczuli zjednoczenie w modlitwie z Bogiem
i drugim człowiekiem

5. Róża Bożego Miłosierdzia
Modli się o powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii oraz wywodzących się
z Ostroga s. Damaris, s. Nazarię i kleryka Marcina.

6. Róża Bł. Czesława
Modli się w intencjach Ojca Świętego.

7.Róża Św.Ojca Pio
Modli się o Dary Ducha Świętego dla dzieci i młodzieży
przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej oraz Bierzmowania

8. Róża Bł.Chiary Badano
Modli się w intencji matek oczekujących potomstwa oraz rodzin bezdzietnych o dar rodzicielstwa.

9. Róża Św.Jana Bosko
Modli się za wszystkich zmarłych w roku 2018 parafian oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

10. Róża Św. Jana Chrzciciela
Modli się w intencji naszej Ojczyzny z okazji zbliżającej się rocznicy odzyskania niepodległości.