Ogłoszenia 19 IV 2009 r.
19.04.2009

Ogłoszenia 19 IV 2009 r.

Dzisiaj Niedziela Miłosierdzia Bożego i czwarta rocznica wyboru Benedykta XVI. Polecajmy Papieża Miłosierdziu i łaskawości Boga.

BÓG ZAPŁAĆ za wszelkie modlitwy, ofiary i prace na rzecz parafii!
Za sprzątanie rodzinom: Kołodziej /2 os./, Forreiter, Pochwała, Zaryczańska.

Do sprzątania prosimy z ul. Elżbiety: Kampka, Biada, Strojny, Możdżeń, Fojcik.

W bieżącym tygodniu:
- we wtorek Msza szkolna o 16.30;
- w piątek przypada u nas DZIEŃ WIECZYSTEJ ADORACJI. Po Mszy porannej wystawienie Najświętszego Sakramentu, o 17.45 nabożeństwo na zakończenie połączone z naszą nowenną. Prosimy jak zawsze o podjęcie adoracji wg ulic – można to sprawdzić w gablotkach. O 19.00 Msza dla młodzieży. W sobotę po Mszy porannej procesja do krzyża ku czci św. Marka;
- w przyszłą niedzielę o godz. 12.00 rocznica I Komunii Św. Próba dla dzieci z klasy IV w sobotę o 15.00. Obecność obowiązkowa!!!

Spotkania grup: w piątek o 20.00 spotkanie wSpólnoty Brewiarzowej; spotkania ministrantów nie odbędą się.

Zapraszamy na pielgrzymkę 25 kwietnia czyli w najbliższą sobotę do Nysy. Koszt: 20 zł, wyjazd o 7.45. Zapisy w kancelarii.

Zapowiedzi przedślubne:
Piotr KOSEL, R-rz, ul. Lotnicza i Magdalena AMALIO, Wodzisław Śl., ul. Chrobrego /zap. III/
Mariusz MAŃKOWSKI, R-rz, ul. Bosacka i Karolina PUCHALSKA, Rybnik, ul. Krzyżowa /zap. III/
Piotr POCHWAŁA, R-rz, ul. Elżbiety i Daria PISZCZEK, Wrocław, ul. Piławska /zap. III/
Rafał JANIK, R-rz, ul. Bosacka i Magdalena ONYSZKIEWICZ, R-rz, ul. Browarna /zap. II/
Piotr BEDNARZ, Kietrz, ul. Długa i Kamila MŁOT, R-rz, ul. Lotnicza /zap. I/
Paweł PETRYSZAK, R-rz, ul. Książęca i Iwona KONSEK, Żory, ul. Drwali /zap. I/
Daniel MAŁCZOK, R-rz, ul. Żorska i Marzena MURZYN, R-rz, ul. Siwonia /zap. I/

Zachęcamy do poparcia inicjatywy mającej za cel przekonanie władz miasta do budowy ścieżek rowerowych. Wystarczy na rowerze udać się w najbliższą sobotę na pl. Konstytucji 3 Maja o godz. 12.00 i wziąć udział w kolorowym przejeździe przez miasto. Szczegóły na plakacie przy wejściu do kościoła.

Polećmy Bogu zmarłych Josefa Kozioł, lat 78, zam. Lübeck (Niemcy) i Józefę Mularczyk, 78, zam. w DPS – ie. Wieczny odpoczynek...