Intencje Róż Różańcowych Sierpień

Intencje Róż Różańcowych Sierpień

Intencje Róż Różańcowych sierpień 2018

1.Róża Matki Boskiej Różańcowej
Modli się o pokój w Europie i na świecie ,aby na drodze dialogu rozwiązywano konflikty chroniąc niewinnych ich zdrowie i życie.
2.Róża Św. Tereski od Dzieciątka Jezus
Modli się za Ojca Św. Franciszka ,aby asystencja Ducha Św .wzmacniała Jego duszpasterską posługę.

3.Róża Św. Jana Pawła II.
Modli się za naszych duszpasterzy ,aby odnajdywali zagubione owce prowadząc je do Zdroju Bożego Miłosierdzia.
4.Róża Św. Siostry Faustyny
Modli się za rolników i żniwiarzy ,aby za swój trud na roli otrzymywali należną zapłatę i szacunek drugiego człowieka.
5.Róża Bożego Miłosierdzia
Modli się o właściwe rozeznanie powołania dla młodzieży wkraczającej w wiek dorosłości.
6.Róża Bł. Czesława
Modli się za nas samych ,abyśmy mogli okazać wdzięczność Bogu za Jego Miłosierdzie względem nas.
7.Róża Św. Ojca Pio
Modli się za O. Innocentego nowego wikariusza na Ostrogu ,aby Bóg obdarzył Go potrzebnymi łaskami w pracy duszpasterskiej.
8.Róża Bł. Chiary Badano
Modli się o powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii ,wywodzących się z Ostroga s.Damaris, s.Nazarię ,kleryka Marcina.
9.Róża Św. Jana Bosko
Modli się za głodujących ,aby w życiu spotykali ludzi wrażliwych na nędzę ,gotowych dzielić się swoim dobrem.
10.Róża Św. Jana Chrzciciela
Modli się za osoby pogrążone w nałogu alkoholizmu by spostrzegłszy zło wyrządzone bliźnim przez wyrzeczenie i modlitwę potrafili zerwać ze złym przyzwyczajeniem.