01.07.2018

Ogłoszenia Duszpasterskie 01.07.2018

Serdeczne Bóg zapłać wszystkim uczesticzącym w sumie odpustowej, Ministrantom, Mariankom, Szafarzą, Różą Różańcowym, wszystkim zaangażowanym w przygotowanie uroczystości

• KOLEKTY: dziś na potrzeby Międzydiecezjalnego Seminarium Duchownego oraz innych instytucji diecezjalnych, w przyszłą niedzielę na potrzeby parafii.
  • BÓG ZAPŁAĆ za wszelkie modlitwy, ofiary i prace na rzecz naszej parafii:

- Rodzinie Wiśniewski i Łyko

- za posprzątanie naszej świątyni rodzinom:

- do sprzątania naszej świątyni w kolejnym tygodniu prosimy rodziny: Tomczuk, Kocur, Dereń, Walczak, Farbiszewski

W BIEŻĄCYM TYGODNIU:

- dziś o o godz. 15:50 w kinie Bałtyk w Raciborzu, film pt.: „ Paweł, Apostoł Chrystusa”. Cena biletu 11zł. Zbiórka w kinie ok. godz. 15:30.

-przypominamy, że w okresie wakacyjnym poranne Msze Święte o godz. 7:30.

- we wtorek święto ku czci św. Tomasza, Apostoła

- w tym tugodniu przeżywać będziemy pierwszy czwartek, piątek, sobotę miesiaca. W tych dniach, zaczecamy do udziału w porannych Mszach okolicznościowych. W sobotę po porannej Mszy Różaniec wynagradzający.

- w sobotę o godz. 15.00 w ogrodzie farskim spotkanie dla Róż Różańcowych

- w sobotę od godz. 17:00 nauka przedchrzcielna, a także wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi.

- przy wyjściu z kościoła można nabyć czasopismo katolickie: Gość Niedzielny.

- w dniach 16-21 lipca Święto Młodzieży na Górze św. Anny. Szczegóły na plakacie.

- w dniach 13-18 sierpnia Opolska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Szczegóły na plakacie

ZAPOWIEDZI:

• Piotr Zaraś z Gliwic – Karolina Majnusz z Raciborza, zap. III