Boże Ciało
30.05.2018

Boże Ciało

W czwartek przypadauroczystość BOŻEGO CIAŁA; Msza Święta z procesją o godz. 9:00 / prosimy o liczny udział, szczególnie grupy parafialne, poczty sztandarowe; Dzieci I – Komunijne i rocznicowe w strojach komunijnych, dzieci wczesnoszkolne i przedszkolne zapraszamy do sypania kwiatów, chłopców prosimy by zabrali na procesję chorągiewki i dzwoneczki/; pozostałe Msze Święte o: 7:30, 11:30 / po procesji, o 16:30 ostatnie nabożeństwo majowe             i o 17:00; NIE BĘDZIE MSZY O GODZ. 14:00!

Prosimy o przygotowanie Ołtarzy: I – przy zakładzie Techniki Spawalniczej; II – przy sklepie odzieżowym Gabriela; III – kapliczka przy ul. Rzemieślniczej; IV – przy ul. Rudzkiej; Zachęcamy do podtrzymywania tradycji i udekorowania okien naszych mieszkań i domów nie tylko na trasie procesji ale i poza nią – niech to będzie wyraz naszego chrześcijańskiego życia;

Zwracamy się również z prośbą, jeśli to możliwe, o przynoszenie kwiatów i płatków kwiatów dla dzieci do sypania na dzień Uroczystości i jej Oktawy.               Od piątku do przyszłego czwartku będzie Oktawa Bożego Ciała, czyli po wieczornej Mszy procesja z Najświętszym Sakramentem  dokoła kościoła.

Podziel się:
Ogłoszenia parafialne
 • 28.06.2020
  Ogłoszenia Parafialne 28.06.2020
  więcej »
 • 20.06.2020
  Ogłoszenia Parafialne 21.09.2020
  więcej »
 • 12.06.2020
  Ogłoszenia Parafialne 14.06.2020
  więcej »
pokaż wszystkiepokaż wszystkie
Projekt i wykonanie: Margomedia Sp. z o.o.
Portal www.parafiaostrog.pl wykorzystuje pliki cookies, czyli tzw "ciasteczka". W przypadku braku akceptacji korzystania z plików cookies prosimy o opuszczenie strony.
Zamknij