Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!
09.03.2018

Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!

Modlitwa za Papieża Franciszka w 5. Rocznicę wyboru. Wspólnota Ruchu Lednickiego zachęca do włączenia się w modlitewny łańcuch, który otoczy papieża Franciszka w piątą rocznicę jego pontyfikatu. Zaplanowana na 11 marca inicjatywa „Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!” jest odpowiedzią na wezwanie Ojca Świętego do modlitwy za niego. Akcję patronatem honorowym objął przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp Stanisław Gądecki. Przekazując prośbę pomysłodawców, prosimy o włączenie się w tę inicjatywę poprzez dołączenie w najbliższą niedzielę do modlitwy wiernych szczególnego wezwania za Ojca Świętego w 5. rocznicę wyboru oraz do odmówienia Koronki do Miłosierdzia Bożego podczas nabożeństwa Gorzkich Żali.

Podziel się:
Ogłoszenia parafialne
 • 13.09.2019
  Ogłoszenia Parafialne 15.09.2019
  więcej »
 • 07.09.2019
  Ogłoszenia Parafialne 08.09.2019
  więcej »
 • 31.08.2019
  Ogłoszenia Parafialne 01.09.2019
  więcej »
pokaż wszystkiepokaż wszystkie
Projekt i wykonanie: Margomedia Sp. z o.o.
Portal www.parafiaostrog.pl wykorzystuje pliki cookies, czyli tzw "ciasteczka". W przypadku braku akceptacji korzystania z plików cookies prosimy o opuszczenie strony.
Zamknij