Ogłoszenia 29 III 2009 r.
29.03.2009

Ogłoszenia 29 III 2009 r.

Przeżywamy w naszej parafii uroczystość Bierzmowania. Podczas Mszy św. o godz. 12.00 Ks. Bp Paweł Stobrawa udzielił tego sakramentu naszej młodzieży. Polecajmy ich w modlitwie, wspomnijmy wszyscy chwilę naszego Bierzmowania i podziękujmy łaskawemu Bogu.

Kolektę dzisiejszą przeznaczamy na nana potrzeby parafii.

BÓG ZAPŁAĆ: za wszelkie modlitwy, ofiary i prace na rzecz parafii! Szczególnie: licznej grupie Parafian – za piękny udział w naszych rekolekcjach, środowej adoracji i za złożone ofiary dla rekolekcjonisty. Niech Pan Bóg nagrodzi swoją łaską tę wspaniałe czyny! Za posługę w czasie rekolekcji dla szkół – naszemu zespołowi muzycznemu.

Do sprzątania prosimy z ul. Królewskiej 49: Bąk, Dyrszka, Pietras, Kielak, Bajak.

W bieżącym tygodniu:
- w poniedziałek skupienie dla Róż. Początek o godz. 18.00 Mszą świętą, następnie adoracja i konferencja;
- we wtorek o 16.30 Msza szkolna z Drogą Krzyżową dla dzieci;
- w czwartek przypadnie rocznica śmierci Jana Pawła II. O 18.00 Msza św. o Jego beatyfikację, po niej Droga Krzyżowa z rozważaniami Papieża przy ogrodzeniu naszego kościoła;
- w piątek o 17.00 Droga Krzyżowa z wypominkami, można je składać w kancelarii, prosimy o czytelne pismo. O 19.00 Msza św. dla młodzieży;
- w sobotę owiedzimy chorych - prosimy o zgłoszenia. Od 16.00 okazja do spowiedzi świętej – już przedświątecznej; o 19.00 – IV nauka przedślubna;
- za tydzień Niedziela Palmowa. Poświęcenie palm na każdej Mszy św, uroczysta procesja o godz. 10.30.

Spotkania grup: w piątek o 20.00 wSpólnota Brewiarzowa. W sobotę: 10.00 – lektorzy i wszyscy ministranci /obecność obowiązkowa w zw. z Triduum Paschalnym/; 10.30 – Marianki.

Zachęcamy do zakupu GOŚCIA NIEDZIELNEGO. W numerze piękny artykuł o gniewie i obrazek z modlitwą o pokój serca. Jest także MAŁY GOŚĆ dla naszych dzieci z reprodukcją Całunu Turyńskiego /3,50 zł/.

Zapowiedzi przedślubne:
Maciej MALKIEWICZ, R-rz, ul. Królewska i Katarzyna STRASZEWSKA, Dąbrowa G., ul. Podskarpie /zap. III/
Krystian KOŁEK, R-rz, ul. Poprzeczna i Monika KOSMOL, R-rz, ul. Goduli /zap. II/
Marcin PIECHACZEK, R-rz, ul. Wschodnia i Małgorzata DARŻYNKIEWICZ, R-rz, ul. Bosacka /zap. I/