Intencje Róż Różańcowych na Miesiąc Styczeń
06.01.2018

Intencje Róż Różańcowych na Miesiąc Styczeń

Intencje Róż Różańcowych na m-c styczeń 2018r.

I. RÓŻA MATKI BOSKIEJ RÓŻAŃCOWEJ.
Modli się za parafian, aby chętnie włączali się w duchowy rozwój parafii.

I. RÓŻA ŚW. TERESKI OD DZIECIĄTKA JEZUS .
Modli się, o pokój w Polsce i na świecie.

III. RÓŻA ŚW. JANA PAWŁA II .
Modli się, za wątpiących i tracących wiarę, aby spotkali na swej drodze autentycznych świadków Chrystusa.

IV. RÓŻA ŚW. SIOSTRY FAUSTYNY .
Modli się o błogosławieństwo Boże i dary Ducha Świętego dla kapłanów pracujących w naszej parafii

V. RÓŻA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA
Modli się o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne z naszej parafii oraz za s. Nazarię, s. Damaris i kleryka Marcina.

VI. RÓŻA BŁ. CZESŁAWA.
Modli się, aby w Polsce i w Europie budowanie przyszłości było oparte na Bożych przykazaniach i umacnianiu poczucia przynależności narodowej.

VII. RÓŻA ŚW. OJCA PIO.
Modli się za Ojca Świętego Franciszka, aby z mocą Ducha Świętego prowadził Kościół oraz w intencji papieskiej wyznaczonej na m-c styczeń 2018 roku.

VIII. RÓŻA BŁ. CHIARY BADANO
Modli się za narzeczonych, aby dobrze przygotowali się do życia małżeńskiego i rodzinnego.

IX. RÓŻA ŚW. JANA BOSKO.
Modli się, aby nasze rodziny otworzyły się na dar wiary przez modlitwę, słuchanie Słowa Bożego, korzystanie z sakramentów św. i wzajemną miłość.

X. RÓŻA ŚW. JANA CHRZCICIELA
Modli się za tych, którym przyszło żyć i pracować poza Polską, aby nigdy nie zerwali więzów z rodziną i Ojczyzną.

INTENCJA PAPIESKA na m-c styczeń 2018
Intencja ewangelizacyjna:
aby w krajach azjatyckich chrześcijanie wraz z innymi mniejszościami religijnymi, mogli żyć swoją wiarą w pełnej wolności.