05.11.2017

Ogłoszenia Duszpasterskie 05.11.2017

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA  -  05 listopada 2017r.

• KOLEKTY: w dzisiejszą niedziele na Międzydiecezjalne Seminarium Duchowne w Opolu a w przyszłą niedziele na potrzeby naszej parafii; w przyszłą niedzielę (12 listopada), przed kościołem, zbiórka do puszek na Pomoc Kościołowi w potrzebie.
  • BÓG ZAPŁAĆ za wszelkie modlitwy, ofiary i prace na rzecz naszej parafii:

-  za sprzątanie naszej świątyni Rodzinom: Kolc, Nowak, Skrzyniarz, Lis;

- do sprzątania naszej świątyni prosimy Rodziny z ul. Bosackiej 41: Beraś, Zaczek, Skrzyniarz, Sianos, Szyksznian, Samek.

- słowa podziękowania dla wszystkich, którzy pomogli w zorganizowaniu Uroczystości Wszystkich Świętych: Służbie Liturgicznej, Szafarzom – panu Maćkowi, panu Marianowi za przygotowanie kaplicy do Mszy Świętej i procesji, jak również słowa Bóg Zapłać dla wszystkich, którzy pomimo niepogody uczestniczyli     w nabożeństwach na cmentarzu. Również podziękowania dla pani Małgorzaty Adamowicz za zorganizowanie parafialnego wyjścia do Kina na film             pt.:” Dwie Korony”, na który wybrało się ponad 65 osób.

W BIEŻĄCYM TYGODNIU

-  w tym tygodniu do piątku 10 listopada włącznie zapraszamy na nabożeństwa różańcowe z wypominkami za naszych bliskich zmarłych; zalecki można jeszcze składać w zakrystii lub kancelarii; Bóg Zapłać za wszelkie ofiary składane przy tej okazji.

- w Kancelarii przyjmujemy intencje mszalne na rok 2018. Kancelaria czynna w poniedziałek od 16:30 – 17:30 i w piątek od 16:30 do 17:30 w pozostałe dni po porannej i wieczornej Mszy św.

- w poniedziałek po wieczornej Mszy Świętej zapraszamy nasze Róże Różańcowe na comiesięczne spotkanie formacyjne.

- we wtorek na godz. 16:30 zapraszamy dzieci szkoły podstawowej od I do VII klasy na Mszę Świętą Szkolną. Od godz. 16:00 okazja do spowiedzi dla dzieci i młodzieży;

- w czwartek Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej – Matki i Głowy Wszystkich Kościołów; o godz. 19:00 spotkanie dla rodziców dzieci I - wszo Komunijnych.

- w  piątek wspomnienie św. Leona, papieża, w ten dzień nie będzie spotkania formacyjnego dla kandydatów do bierzmowania.

- w sobotę wspomnienieśw. Marcina z Tours, biskupa i Narodowe Święto Niepodległości; zapraszamy na dodatkową Mszę Świętą w intencji Ojczyzny i Parafii o godz. 9:00;

od godz. 17:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do Spowiedzi Świętej;

w tygodniu Spowiedź, przed poranną i wieczorną Mszą;

- polecamy najnowszy numer Gościa Niedzielnego i Małego Gościa Niedzielnego dla najmłodszych  – do nabycia przy wyjściu z kościoła;

- w kancelarii parafialnej są do nabycia Kalendarze Misyjne i Diecezjalne w cenie 5 zł. Osoby zainteresowane zapraszamy po Mszy Świętej.