Intencje Róż na SIERPIEŃ 2017
27.07.2017

Intencje Róż na SIERPIEŃ 2017

W miesiącu sierpniu prosimy o podjęcie modlitwy różańcowej w następujących intencjach.

1.Róża Matki Boskiej Różańcowej
Modli się o pokój w Polsce ,Europie i na świecie , aby zaniechano wszelkie konflikty chroniąc niewinnych ich zdrowie i życie.
2.Róża Św. Tereski od Dzieciątka Jezus
Modli się za Ojca Św. Franciszka , aby obecność Ducha Św. towarzyszyła mu oraz wzmacniała w Jego duszpasterskiej posłudze .
3. Róża Św. Jana Pawła II
Modli się o właściwe rozeznanie powołania dla młodzieży wkraczającej w dorosłość.
4.Róża Św. Siostry Faustyny
Modli się za naszych duszpasterzy , aby odnajdywali zagubione owce, prowadząc je do zdroju Bożego Miłosierdzia.
5.Róża Bożego Miłosierdzia
Modli się za osoby wykluczone i przebywające w zakładach karnych , aby nałożona kara była dla nich początkiem nowego życia z Bogiem.
6.Róża Bł. Czesława
Modli się za rolników i żniwiarzy , aby za swój ciężki trud na roli otrzymywali godziwą zapłatę i szacunek drugiego człowieka.
7.Róża Św. Ojca Pio
Modli się w intencji ks. Leszka o błogosławieństwo Boże , dary Ducha Św. , zdrowie i siły oraz aby Jego pasterska posługa w nowej parafii przyniosła obfite owoce w sercach wiernych.
8.Róża Bł. Chiary Badano
Modli się za osoby pogrążone w nałogu alkoholizmu ,by spostrzegłszy zło wyrządzone bliźnim ,przez wyrzeczenie i modlitwę potrafili zerwać ze złym przyzwyczajeniem.
9.Róża Św. Jana Bosko
Modli się za dzieci i młodzież przebywające na wakacjach , aby bezpiecznie i szczęśliwie powróciły do swoich domów.
10.Róża Św. Jana Chrzciciela
Modli się o święte powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii wywodzących się: s. Nazarię , s.Damaris i kleryka Marcina.