Intencje Róż na lipiec 2017

Intencje Róż na lipiec 2017

Oto intencje Róż Różańcowych jakie prosimy podjąć nasze drogie Róże Różańcowe

1.Róża Matki Boskiej Różańcowej
Modli się za Ojca Św. Franciszka ,aby Bóg obdarzył Go zdrowiem i potrzebnymi łaskami w głoszeniu Ewangelii całemu światu.
2.Róża Św. Tereski od Dzieciątka Jezus
Modli się za dzieci i młodzież przebywające na wakacjach ,aby wypoczywając nie zapominali o modlitwie i niedzielnej Mszy Św.
3.Róża Św. Jana Pawła II
Modli się za naszych duszpasterzy prosząc o świętość kapłaństwa ,aby Bóg wynagrodził im podejmowany codzienny trud.
4.Róża Św. Siostry Faustyny
Modli się za młodzież z zakładów poprawczych, aby odnalazła drogę do Boga i swoje miejsce w życiu społecznym.
5.Róża Bożego Miłosierdzia
Modli się za misjonarzy na krańcach świata ,aby odczuwali wsparcie i pomoc ze strony Kościoła.
6.Róża Bł. Czesława
Modli się o dar wiary i łaskę przyjęcia Ewangelii dla tych ,którzy jeszcze Boga nie znają.
7.Róża Św. Ojca Pio
Modli się w intencji obrony życia poczętego.
8.Róża Bł. Chiary Badano
Modli się za rodziny rozbite i przeżywające trudności o zgodę , miłość i pojednanie.
9.Róża Św. Jana Bosko
Modli się o święte powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii wywodzących się:
s. Nazarię , s. Damaris oraz kleryka Marcina.
10.Roża Św. Jana Chrzciciela
Modli się za prześladowanych chrześcijan , aby nie rezygnowali z łaski Bożej pielęgnując
wiarę, cierpliwość i siłę.