Intencje Róż Różańcowych na Ostrogu na czerwiec 2017
05.06.2017

Intencje Róż Różańcowych na Ostrogu na czerwiec 2017

W tym miesiącu prosimy o podjęcie dzieła modlitwy w następujących intencjach.

1. RÓŻA MATKI BOSKIEJ RÓŻAŃCOWEJ
dziękuje za wszystkie wysłuchane prośby, otrzymane pocieszenia i umocnienia, oraz za pomoc od dobroczyńców.

2. RÓŻA ŚW. TERESKI OD DZIECIĄTKA JEZUS
modli się za posługujących w naszej parafii Ministrantów i Marianki, aby powierzone im funkcje spełniali gorliwie oddając coraz większą chwałę Bogu. I za ks. Patryka Wramby i ks. Dawida Sichmy.

3. RÓŻA ŚW. JANA PAWŁA II
modli się za nasze rodziny, aby panowała w nich zgoda, pokój, miłość oraz szacunek do życia.

4. RÓŻA ŚW. SIOSTRY FAUSTYNY
modli się za naszych biskupów Andrzeja, Pawła i Rudolfa aby wspierani łaską Bożą umacniali Diecezję Opolską w wierze, nadziei i miłości.

5. RÓŻA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA
modli się o rozpowszechnienie w świecie Nabożeństwa ku czci Niepokalanego Serca Maryi.

6. RÓŻA BŁ. CZESŁAWA
modli się za narzeczonych, aby dobrze przygotowali się do życia małżeńskiego i rodzinnego.

7. RÓŻA ŚW. OJCA PIO
modli się o powołania kapłańskie i zakonne, szczególnie z naszej parafii, oraz za siostrę Nazarię, siostrę Dalmaris i kleryka Marcina.

8. RÓŻA BŁ. CHIARY BADANO
modli się za Ojca Świętego Franciszka i w jego intencjach

9. RÓŻA ŚW. JANA BOSKO
modli się za dzieci i młodzież kończące rok szkolny, aby oczekiwany okres wakacyjny był dla nich czasem radosnym i bogatym w poznawanie piękna Stwórcy.

10. RÓŻA ŚW. JANA CHRZCICIELA
modli się za Kapłanów pracujących na Ostrogu, aby dobry Bóg umacniał ich w powołaniu i obdarzał potrzebnymi łaskami.

INTENCJA PAPIESKA – czerwiec
Za przywódców narodów, aby podjęli skuteczne działania w celu zakończenia handlu bronią, pociągającego za sobą wiele niewinnych ofiar.