Intencje Róż na MAJ 2017
01.05.2017

Intencje Róż na MAJ 2017

W tym maryjnym miesiącu prosimy o modlitwę w następujących intencjach:

1. RÓŻA MATKI BOSKIEJ RÓŻAŃCOWEJ
modli się o rozpowszechnienie w świecie Nabożeństwa ku czci Niepokalanego Serca Maryi.

2. RÓŻA ŚW. TERESKI OD DZIECIĄTKA JEZUS
modli się aby Matka Boża Fatimska uchroniła świat przed wybuchem wojny atomowej.

3. RÓŻA ŚW. JANA PAWŁA II
modli się przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej o ratunek dla dusz w czyśćcu cierpiących.

4. RÓŻA ŚW. SIOSTRY FAUSTYNY
modli się przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej o nawrócenie zatwardziałych grzeszników.

5. RÓŻA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA
modli się za narzeczonych, aby dobrze przygotowali się do życia małżeńskiego i rodzinnego.

6. RÓŻA BŁ. CZESŁAWA
modli się o powołania kapłańskie i zakonne, szczególnie z naszej parafii, oraz za siostrę Nazarię, siostrę Dalmaris i kleryka Marcina.

7. RÓŻA ŚW. OJCA PIO
modli się za Ojca Świętego Franciszka i w jego intencjach.

8. RÓŻA BŁ. CHIARY BADANO
modli się za Kapłanów pracujących na Ostrogu, aby dobry Bóg umacniał ich w powołaniu i obdarzał potrzebnymi łaskami.

9. RÓŻA ŚW. JANA BOSKO
modli się za dzieci, które 7maja przystąpią na Ostrogu do I-szej Komunii Św. , aby zawsze miały serca otwarte dla Pana Jezusa.

10. RÓŻA ŚW. JANA CHRZCICIELA
modli się w intencji naszej Parafii

INTENCJA PAPIESKA – Maj

Aby chrześcijanie w Afryce dawali profetyczne świadectwo pojednania, sprawiedliwości i pokoju, naśladując Jezusa miłosiernego.