Wyjazd na Światowe Dni Młodzieży 2017 do Opola

Wyjazd na Światowe Dni Młodzieży 2017 do Opola

W odpowiedzi na zaproszenie Diecezjalnego Duszpasterstwa Młodzieży, w ramach naszego dekanatu organizujemy wspólny wyjazd do Opola na Światowe Dni Młodzieży, który odbędzie się w sobotę 8 kwietnia w Auli Seminaryjnej

Zapraszamy Młodzież naszej parafii do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Koszt wyjazdu wynosi 20 zł (w nim zawarte jest 10 zł jako wpisowe na ŚDM oraz częściowy koszt przejazdu). Wyjazd będzie w sobotę 8 kwietnia o godz. 9.00 z Ostroga.
Na wyjazd z Raciborza trzeba zapisać się przez specjalny formularz internetowy:

Fuormularz do wyjazdu

Kiedy to wszystko?
W sobotę, 8 kwietnia. Spotkanie rozpoczniemy o godzinie 10:00. Recepcja będzie czynna już od godziny 9:30. Wszystko zakończy się po wieczornym czuwaniu, ok. godziny 21:30.

Gdzie?
W auli seminaryjnej w Opolu, ul Drzymały 1.

Dla kogo?
Dla wszystkich! Serdecznie zapraszamy całą młodzież naszej diecezji. Jest jednak jeden warunek, trzeba być minimum w 3 klasie gimnazjum.

Ile to kosztuje?
10 złotych

Co się będzie działo?
Jesteśmy osiem miesięcy po Światowych Dniach Młodzieży w Krakowie, czyli po czasie, który wielu z nas wspomina jaki jeden z piękniejszych w życiu. Porozmawiamy dlatego o tym jak możemy realizować to, o czym mówił papież Franciszek w Krakowie. Przeanalizujemy też zadanie, które dostaliśmy wraz ze Znakiem od biskupa opolskiego podczas Dnia Wspólnoty na Górze św. Anny. Reszta niech pozostanie niespodzianką :)

Wieczorem o 19:00 rozpocznie się wyjątkowe czuwanie w Kościele seminaryjno-akademickim na które zapraszamy wszystkich, też tych, którzy nie mogą wziąć udział w całym Spotkaniu. Zaproście też na to czuwanie Waszych rodziców i dziadków.

Do zobaczenia!
Zespół Duszpasterstwa Młodzieży w Opolu

Poniżej znajdziecie formularz zgłoszeniowy. Zapisy trwają do środy 5 kwietnia, do godziny 20:00. Nie zostawiajcie tego na ostatni moment, liczba miejsc ograniczona!

Formularz zgłoszeniowy ŚDM 2017