Intencje Róż na LUTY 2017
01.02.2017

Intencje Róż na LUTY 2017

W miesiącu lutym prosimy nasze Róże Różańcowe o modlitwę w następujących intencjach...

I RÓŻA MATKI BOSKIEJ RÓŻAŃCOWEJ
Modli się o rozwój wspólnot żywego różańca oraz o zwycięstwo Niepokalanego Serca Maryi.

II RÓŻA ŚW. TERESKI OD DZIECIĄTKA JEZUS
Modli się za Ojca Świętego Franciszka, aby z mocą Ducha Świętego prowadził Kościół oraz w intencjach papieskich.

III  RÓŻA ŚW. JANA PAWŁA II
Modli się za naszą Ojczyznę, aby była wierna Bogu i rozwijała się pomyślnie.

IV  RÓŻA ŚW. SIOSTRY FAUSTYNY
Modli się o ochronę każdego życia od momentu poczęcia do naturalnej śmierci.

V RÓŻA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA
Modli się o łaskę nawrócenia dla grzeszników i niewierzących.

VI RÓŻA BŁ. CZESŁAWA
Modli się o pokój w Polsce i na świecie.

VII RÓŻA ŚW. OJCA PIO
Modli się za kapłanów naszej parafii, o nowe, święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz za siostrę Nazarię, siostrę Damaris i kleryka Marcina.

VIII  RÓŻA BŁ. CHIARY BADANO
Modli się aby nasze rodziny otworzyły się na dar wiary przez modlitwę, słuchanie Słowa Bożego, korzystanie z sakramentów św. i wzajemną miłość.

IX RÓŻA ŚW. JANA BOSKO
Modli się za chorych i cierpiących o łaskę powrotu do zdrowia i właściwą pomoc.

INTENCJA PAPIESKA na m-c luty 2017
Intencja ogólna:
Aby ludzie przeżywający próby, zwłaszcza ubodzy, uchodźcy i spychani na margines, spotykali się z przyjęciem i znajdowali wsparcie w naszych wspólnotach.

Uwaga: Zgodnie z zaleceniem Papieża Franciszka, od 2017 r. coroczna lista intencji zawiera jedną intencję (ogólną lub ewangelizacyjną) w każdym miesiącu. Druga intencja ogłaszana będzie na bieżąco, w związku z aktualnymi wydarzeniami i problemami.