Koncertowała u nas ATLANTYDA
25.01.2009

Koncertowała u nas ATLANTYDA


W niedzielę 25 stycznia o godz. 18.00 koncertowała u nas ATLANTYDA...

Atlantyda to klub poezji śpiewanej założony w 1997 przez panią Irenę Hlubek. Działa przy RCK - u i ma na swoim koncie wiele sukcesów w koncertach poetyckich. Na Ostrogu jednak nie prezentował poezji a wykonał koncert kolędowy. Piętnastoosobowa grupa młodych ludzi zaśpiewała znane i mniej znane utwory opiewające tajemnicę Bożego Narodzenia. Zabrzmiały m. in. "Hej w dzień narodzenia", "Oj Maluśki, Maluśki, Maluśki...", "Cicha noc", "Pójdźmy za gwiazdką" i wiele innych. Słuchaczy z pewnością ujęło wielkie nowatorstwo wykonawcze i jego różnorodność. Młodzi śpiewali z uśmiechem na twarzy, co powodowało u słuchających chęć włączenia się do kolędowania... Blisko godzinny koncert i aż szesnaście utworów wydało się dlatego krótkim momentem. Zespołowi należą się więc szczere gratulacje i życzenia: rozwijajcie swe talenty i dzielcie się nimi z wdzięczną publicznością!

Podziel się:
Galeria zdjęć (12)
Projekt i wykonanie: Margomedia Sp. z o.o.
Portal www.parafiaostrog.pl wykorzystuje pliki cookies, czyli tzw "ciasteczka". W przypadku braku akceptacji korzystania z plików cookies prosimy o opuszczenie strony.
Zamknij