Ogłoszenia 4 grudnia 2016
03.12.2016

Ogłoszenia 4 grudnia 2016

II Niedziela Adwentu

KOLEKTY: dzisiejsza na potrzeby Kurii i Seminarium Duchownego w Opolu a przed kościołem zbiórka do puszek na potrzeby Kościoła na Wschodzie, w przyszłą niedzielę na potrzeby naszej Parafii;
•BÓG ZAPŁAĆ za wszelkie modlitwy ofiary i prace na rzecz naszej parafii:
- do sprzątania naszej świątyni prosimy Rodziny z ul. Bielskiej 13, 15: Pytlarz, Grabowski, Bartela, Grela, Mordeja;
• W bieżącym tygodniu:
- Zapraszamy na RORATY: dorosłych o godz. 6.45, dzieci o godz. 17.00, w sobotę o godz. 8.00;
- z racji Rorat kancelaria parafialna w poniedziałki i piątki czynna TYLKO PO MSZACH ŚWIĘTYCH!!!
- w poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie formacyjne dla Róż Różańcowych;
- w czwartek przypada uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, w naszym kościele Msze św. w tym dniu o godz.: 6.45, 8.00, 16.00, o godz. 18.00 Msza św. w int. Dzieci Maryi naszej Parafii i ich rodzin oraz przyjęcie nowych dziewcząt do Kongregacji Mariańskiej.
- w sobotę o godz. 8.00 Roraty dla dzieci, od godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Spowiedzi św., o godz. 19.00 w salkach parafialnych nauki przedślubne dla narzeczonych;
- w przyszłą sobotę od godz. 20.00 w klasztorze Annuntiata Czuwanie modlitewne dla Młodzieży.
- Najbliższe odwiedziny chorych z Komunią św. odbędą się w sobotę 17 grudnia i będą to odwiedziny świąteczne.
•  Zachęcamy do nabycia:
- Po Mszach św. można dziś nabyć świece Caritas oraz opłatki;
- GOŚCIA NIEDZIELNEGO a w nim m. in.:
* Żeby spotkać św. Mikołaja, trzeba lecieć nie na północ, ale na południe. W portowym mieście Bari na południu Włoch od prawie 1000 lat znajduje się grób świętego biskupa. Gość Niedzielny postanowił go odwiedzić.
* O tym, co łączy księdza Jana Twardowskiego z Brazylią, nowej płycie i odsłanianiu tkanek miękkich opowiada Mietek Szcześniak