Intencje Róż Różańcowych na listopad 2016
01.11.2016

Intencje Róż Różańcowych na listopad 2016

W miesiącu listopadzie nasze Róże Różańcowe prosimy o modlitwę w następujących intencjach

I RÓŻA MATKI BOSKIEJ RÓŻAŃCOWEJ
O ochronę każdego życia, od momentu poczęcia do naturalnej śmierci.

II RÓŻA ŚW. TERESKI OD DZIECIĄTKA JEZUS
Za Kapłanów pracujących na Ostrogu, aby Pan Bóg umacniał ich w powołaniu i obdarzał potrzebnymi łaskami.

III RÓŻA ŚW. JANA PAWŁA II
Za zmarłych członków Róż Różańcowych, aby mogli się cieszyć życiem wiecznym.

IV RÓŻA ŚW. SIOSTRY FAUSTYNY
Za osoby poszukujące pracy, aby znalazły wsparcie i zatrudnienie, którego potrzebują by godnie żyć.

V RÓŻA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA
O nowe, liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne z naszej parafii, oraz za s. Nazarię, s.Damaris i kleryka Marcina

VI. RÓŻA BŁ. CZESŁAWA
Za rodziny przeżywające trudności życiowe, aby ich miłość narodziła się na nowo.

VII. RÓŻA ŚW. OJCA PIO
W intencji Ojca Św. Franciszka aby prowadził Kościół w świecie.

VIII. RÓŻA BŁ. CHIARY BADANO
O łaskę czystych serc oraz dobrych obyczajów dla wszystkich ludzi.

IX. RÓŻA ŚW. JANA BOSKO
O zdrowie dla chorych, ulgę w cierpieniu i szczęśliwą śmierć dla konających

Intencja ogólna: Aby kraje, które przyjmują wielką liczbę uchodźców i uciekinierów, były wspierane w swoim wysiłku solidarności.

Intencja papieska: Aby w parafiach kapłani i wierni świeccy współpracowali w służbie wspólnoty nie ulegając pokusie zniechęcenia.