Ogłoszenia 18 I 2009 r.
18.01.2009

Ogłoszenia 18 I 2009 r.

Dziś o 16.15 koncert - nabożeństwo kolędowe w wykonaniu parafialnego zespołu młodzieżowego! Zapraszamy!

W całym Kościele rozpoczynamy Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Niestrudzenie o potrzebie tej modlitwy przypominał Sługa Boży Ojciec Święty Jan Paweł II. Nie zapominajmy więc o tej sprawie.

Kolekty: dzisiejszą i z przyszłej niedzieli przeznaczamy na potrzeby parafii.

BÓG ZAPŁAĆ: za wszelkie dobro świadczone na rzecz parafii!
Szczególnie:
za sprzątanie rodzinom: Wranik /3 os./, Jarno, Martyniak.

Do sprzątania prosimy z ul. Królewskiej 40: Konkiel, Frelich, Popela, Synowska, Kretek.

W bieżącym tygodniu:
- jeszcze tylko w poniedziałek i we wtorek o godz. 17.30 w naszym kościele odmawiany będzie różaniec w intencji ocalenia dzieci nienarodzonych. Wszystkich gorąco zapraszamy do modlitwy;
- z racji kolędy kancelaria parafialna nie będzie czynna jeszcze w poniedziałek od 16.30. Wszelkie sprawy chciejmy załatwiać po Mszach świętych, zwłaszcza porannych. Nie odbędzie się także w tym tygodniu wtorkowa Msza szkolna. Od czwartku wszystko wraca do normy, gdyż kończymy kolędę;
- w piątek zapraszamy do kancelarii od 16.30, o 18.00 nowenna, 19.00 – Msza św. dla młodzieży i bierzmowańców;
- w przyszłą niedzielę odbędzie się KOLĘDA NA ZAMÓWIENIE. Zachęcamy tych, którzy z różych względów nie mogli podjąć kapłana w wyznaczonym terminie do tego, by zapisać się na te odwiedziny w kancelarii lub telefonicznie. Nie pozbawiajmy naszych domów i rodzin kapłańskiej modlitwy i tak potrzebnego wszystkim błogosławieństwa!

Spotkania grup parafialnych: piątek o 20.00 wSpólnota Brewiarzowa, w sobotę o 9.00 – wszyscy lektorzy i ministranci.

Informacja dla zapisanych na nasze dwie pielgrzymki do Rzymu: spotkanie z organizatorem i pilotem odbędzie się 22 lutego o godz. 15.00 w naszym kościele. Osoby z majowego wyjazdu są proszone dodatkowo o zaliczkę w wysokości 500 zł.

W bieżącym tygodniu pamiętajmy w modlitwie: o kolejnych odwiedzonych w ramach kolędy Parafianach z ulic: Lotniczej, Bielskiej, Bosackiej, Rodziewiczówny, Elżbiety, Jana, Karola, Ostrógskiej, Zamkowej, Morawskiej i Orzeszkowej. Polecajmy też sprawę jedności chrześcijan. Pamiętajmy ponadto o naszych kochanych Babciach i Dziadkach.