Intencje Róż Różańcowych na Październik 2016
29.09.2016

Intencje Róż Różańcowych na Październik 2016

W nowym miesiącu Prosimy nasze Różyczki o modlitwę w następujących intencjach:

1. RÓŻA MATKI BOSKIEJ RÓŻAŃCOWEJ
Modli się za kapłanów pracujących na Ostrogu, aby Bóg umacniał ich w powołaniu i darzył potrzebnymi łaskami.

2. RÓŻA ŚW. TERESKI OD DZIECIĄTKA JEZUS
Modli się za małżeństwa przeżywające kryzys; niech modlitwa i cierpliwość w poszukaniu woli Bożej, uchronią ich zagrożoną miłość.

3. RÓŻA ŚW. JANA PAWŁA II
Modli się o rozkwit modlitwy różańcowej i wspólnot Żywego Różańca w naszej parafii.

4. RÓŻA ŚW. SIOSTRY FAUSTYNY
Modli się o miłosierdzie Boże dla całego świata za wstawiennictwem św. Siostry Faustyny.

5. RÓŻA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA
Modli się za posługujących w naszej parafii Ministrantów i Marianki, aby powierzone im funkcje spełniali gorliwie oddając coraz większą chwałę Bogu.
I za młodzież studencką naszej parafii.

6. RÓŻA BŁ. CZESŁAWA
Modli się o ochronę każdego życia, od momentu poczęcia do naturalnej śmierci.
Modli się za s. Nazarię , s.Damaris i kleryka Marcina.

7. RÓŻA ŚW. OJCA PIO
Modli się za nauczycieli, wychowawców i pedagogów, aby Bóg dodawał im zdrowia, mądrości i cierpliwości w ich odpowiedzialnej misji kształtowania umysłów i sumień młodego pokolenia.

8. RÓŻA BŁ. CHIARY BADANO
Modli się za narzeczonych, aby dobrze przygotowali się do życia małżeńskiego i rodzinnego.

9. RÓŻA Św. JANA BOSKO
Modli się za Ojca Świętego Franciszka, aby z mocą Ducha Bożego prowadził Kościół w świecie.

Papieskie Intencje:
Ogólna: Aby dziennikarze w swojej pracy zawodowej kierowali się zawsze szacunkiem dla prawdy i silnym poczuciem etyki.

Ewangelizacyjna: Aby Światowy Dzień Misyjny odnowił we wszystkich wspólnotach chrześcijańskich radość i odpowiedzialność związane z głoszeniem Ewangelii.