Nasz nowy Wikariusz
25.08.2016

Nasz nowy Wikariusz

W środę 24 sierpnia w naszej Parafii funkcję wikarego objął Ks. Jacek Olewicz

Ks. Wikariusz JACEK OLEWICZ Urodził się 9 lipca 1983 roku w Strzelcach Opolskich. Pochodzi z parafii św. Wawrzyńca w Strzelcach Opolskich. Ukończył LO w Strzelcach Opolskich. Interesuje się liturgią, teologią, historią, chrześcijaństwem wschodnim. Na temat liturgii wschodniej św. Bazylego Wielkiego pisał pracę magisterską. Hobby: wyjazdy rekreacyjno-turystyczne. Święcenia kapłańskie przyjął z rąk ABP Alfonsa Nossola 10 maja 2008 roku. Jako wikariusz posługiwał wcześniej w Opolu w Parafii św. Piotra i Pawła oraz NMP i św. Wojciecha, przez ostatnie cztery lata w Raciborzu w Parafii Matki Bożej.