Ogłoszenia 21 sierpnia 2016
20.08.2016

Ogłoszenia 21 sierpnia 2016

XXI Niedziela Zwykła

Dzisiaj o godz. 15.00 w naszej świątyni nabożeństwo na zakończenie Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. Serdecznie zapraszamy wszystkich Parafian!!! Nie będzie nabożeństwa o godz. 16.30.
•KOLEKTY: dzisiejsza i w przyszłą niedzielę na potrzeby naszej Parafii;
•BÓG ZAPŁAĆ za wszelkie modlitwy ofiary i prace na rzecz naszej parafii;
- do sprzątania naszej świątyni prosimy Rodziny z ul. Wyglendy: Białuski, Junka, Gąsiorek, Wiatrowy, Hutny;
•W bieżącym tygodniu:
- w związku z trwającym okresem wakacyjnym Msze św. poranne w naszej Parafii celebrowane są o godz. 7.30, do września zawieszone są także nabożeństwa w tygodniu;
- w piątek Uroczystość NMP Częstochowskiej w naszym kościele Msze św. o godz. 7.30 i 18.00. O godz. 18.00 Msza św. zbiorowa za zmarłych – intencje prosimy zgłaszać w zakrystii.
- w sobotę od godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Spowiedzi św. szczególnie zapraszamy dzieci i młodzież kończących powoli wakacje;
• Polecamy najnowszy numer Gościa Niedzielnego