Intencje Róż Różańcowych na sierpień 2016
01.08.2016

Intencje Róż Różańcowych na sierpień 2016

W tym miesiącu prosimy nasze Róże Różańcowe o podjęcie modlitwy  w następujących intencjach...

1.Róża Matki Bożej Różańcowej
Modli się za młodzież, która odwiedziła Polskę w ramach Światowych Dni Młodzieży,
aby rozgłaszali w całym świecie Miłosierdzie Boże i aby zachowali w swoich sercach moc Ewangelizacji.

2. Róża Św. Tereski od Dzieciątka Jezus
Modli się za osoby uzależnione od alkoholu,
aby sierpniowe postanowienia wytrwania w trzeźwości doprowadziły do polepszenia ich życia.

3. Róża Św. Jana Pawła II
Modli się za wszystkich ludzi korzystających z letniego wypoczynku,
aby stał się on pogłębieniem więzi z Bogiem oraz spotkanymi ludźmi.

4. Róża Św. Siostry Faustyny
Modli się za Ojca świętego Franciszka o zdrowie i siły w Jego posłudze następcy św. Piotra

5. Róża Bożego Miłosierdzia
Modli się o pokój na świecie oraz o spokój dusz wszystkich ofiar ataków terrorystycznych.

6. Róża Bł. Czesława
Modli się za pielgrzymów z całej Polski zmierzających do stóp Jasnogórskiej Pani,
aby wytrwali w drodze i z miłością ofiarowali Matce Bożej swoje intencje.

7. Róża Św.Ojca Pio
Modli się za Kapłanów posługujących w naszej parafii, a szczególnie o Boże Błogosławieństwo dla ks. Mariusza odchodzącego na nową parafię oraz przybywającego do nas ks. Jacka.

8. Róża Bł.Chiary Badano
Modli się za wszystkich parafian,
aby potrafili otworzyć się na osobiste spotkanie i dialog ze wszystkimi, również z tymi, którzy mają inne niż my przekonania.

9. Róża Św.Jana Bosko
Modli się w intencji wszystkich Róż Różańcowych o rozkwit modlitwy różańcowej, powstanie nowych wspólnot Żywego Różańca i tryumf Niepokalanego Serca Maryi.